+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Вінниця: що подивитись і куди піти

Це місто неодноразово визнавалося найкомфортнішим для життя в Україні. І справа не лише в добре відлагодженому комунальному господарстві та справному транспорті. Тут справді є на що подивитися: знамениті фонтани, мальовничі краєвиди, непересічна архітектура: Вінниця вміє дивувати, і навіть вражати. Тому BLS Car Rental сьогодні, в нашій традиційній рубриці про мандри Україною, радить поїхати саме в це місто на Бузі.

Доїхати з Києва до Вінниці досить просто - якщо рухатися дорогами Е40/М06 і E583/М21 це займе у вас близько 3,5 годин. Найкраще сюди їхати власним автомобілем, а щоб уникнути ризиків у дорозі - позашляховиком. Якщо не маєте власного - орендуй автомобіль у Києві у нас в компанії.

Що ж варто подивитися в місті?

Мабуть, однією з найбільш впізнаваних вінницьких будівель, візитівкою міста є водонапірна Вежа Каланча, яка знаходиться у центрі міста. Їй понад 100 років, і з неї можна почати огляд міста. В центрі ви легко знайдете також ковані скульптури, з якими часто фотографуються туристи: саксофоніст, письменник, скрипаль та чимало інших.

Однією з найстаріших пам'яток Вінниці є комплекс оборонних споруд, так звані Мури. Поряд з Спасо-Преображенським собором, також вартим уваги, є значна частина цієї прадавньої споруди: Мури зведені у XVII столітті монахами-єзуїтами. Є у Вінниці й свій замок - з валом, баштами та ровом. Це - палац-садиба Грохольських, побудована в ХVIII столітті. Поруч - чималий мальовничий П'ятничанський парк, який також варто відвідати.

Іще одна архітектурна родзинка Вінниці - церква євангельських християн-баптистів, яка нагадує швидше діснеївський замок із своїми гостроверхими куполами, аніж власне церкву. А за Домом Євангелія знаходиться одна з найвищих в Україні телевеж.

Але чи не найпопулярнішим місцем Вінниці є не якась архітектурна дивовижа, а набережна «Roshen». Тут розташовані знамениті вінницькі фонтани – їх неодмінно варто побачити, відвідавши місто. Тут завжди можна орендувати катамаран і поплавати біля острова Кемпа: влітку, коли буяє природа, це особливо приємно.

З-поміж вінницьких ресторанів на Tripadvisor найвищі рейтинги мають Pasta e Vino, Тифліс, а також Панъ Заваркінъ та синъ, а з-поміж готелів високі рейтинги у готелів Франція, Fenix та Версаль.

Тож радимо присвятити Вінниці як мінімум 2 дні свого часу, виїхавши іще у п’ятницю надвечір. Якщо надумаєте орендувати авто - це не проблема: з тарифом Weekend від BLS ви платите за 2 вихідних дні, а отримуєте авто в своє користування - фактично - на 3 дні!

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber