+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто з автоматичною коробкою передач

Серед послуг прокатної транспортної компанії особливою популярністю користується оренда авто на автоматі. Такі автомобілі вважаються надійними, зручними в експлуатації. Управління машиною забезпечує комфорт навіть на складній, завантаженій дорозі. Особливо вигідною є прокат машини з АКПП в малознайому місті, де потрібно постійно стежити за схемою вулиць, світлофорами і дорожніми знаками. З автоматичною коробкою водій може спокійно зосередитися на дорозі і стежити за безпекою руху. Автомобілю з АКПП віддають перевагу і досвідчені шофери, і ті, хто тільки набуває водійський стаж. Знайти компанію, яка пропонує взяти авто на прокат, не складно, але потрібно врахувати, що моделі з автоматикою користуються великим попитом.

Доступність авто з автоматичною коробкою передач

З кожним днем оренда авто з автоматичною коробкою передач в Києві стає все більш затребуваною послугою, тому такий транспорт може бути не завжди доступним. Тому рекомендується заздалегідь бронювати машину на прокат, вказавши обов'язково в заявці автоматику. Бронювання дозволить бути впевненим в тому, що потрібний час компанією буде надана комфортна машина, що відповідає всім вимогам. Після оформлення бронювання можуть відбутися зміни в планах, в такому випадку потрібно зв'язатися з агентом, повідомити йому нову інформацію про період оренди. Працівники компанії змінять умови прокату з урахуванням побажань клієнта.

Які переваги дає оренда авто з автоматикою

Чому багато водіїв, навіть досвідчені, вважають за краще взяти автомобіль в оренду з автоматичною коробкою передач? АКПП - це і відсутність основних проблем з перемиканням передачі. КП сама вибирає оптимальний варіант, вона не дає машині стихнути при старті. Серед основних переваг даного типу машин:

  • такий варіант відмінно підходить водіям, які мають ще невеликий досвід;
  • транспорт зручний для їзди по місту, в пробках, по перевантаженим дорогах;
  • автоматичну коробку складно пошкодити через недостатній досвід.

Взяти машину з автоматикою можна на добу або на рік, в залежності від планів. Надаються моделі бізнес класу, економ, VIP, автопарк прокатної компанії задовольняє будь-які побажання клієнта.

Вартість оренди з автоматикою

Вартість прокату авто з АКПП буде залежати від періоду оренди, марки транспортного засобу, інших умовах. Для уточнення ціни потрібно звернутися до агента, з яким і буде оформлятися орендний договір. Ціна автопрокату механіки і автоматики не відрізняється значно. При підборі машини потрібно враховувати не тільки тип коробки передач, а й вид палива.

Де орендувати

Компанія BLS працює в багатьох великих містах України, серед її затребуваних послуг також і оренда авто з АКПП без застави або на інших умовах. На сайті представлені машини, які можна взяти на потрібний період, ціна оренди в залежності від її тривалості. Попереднє бронювання дозволяє завжди орендувати машину з автоматичною коробкою передач.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber