+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Чи може орендованим автомобілем керувати інший водій?

При підписанні договору про оренду авто в ньому розглядаються термін прокату, тариф, марка автомобіля. Така інформація потрібна для того, щоб правильно та відповідально виконувати свої зобов'язання. Також водія може цікавити питання про можливімть додатково вказати водія, який буде його возити або використовувати автомобіль у своїх цілях. Якщо арендатор авто хочет розділити водіння, він повинен погодитись цей момент зі своїм менеджером, включити такі умови в договір прокату.

Для постійного водіння авто вигідно мати надійну людину, яка може підмінити за кермом, працювати шофером або виконувати разові доручення. Транспортні компанії зазвичай погоджуються на таку умову, але обов'язково потрібно встановлювати основного водія, який і буде підписувати договір.

Що слід знати про додаткового водія?

  • Додаватися до договору оренди можна до трьох осіб (іноді більше).
  • Обов'язково слід в договорі вказати основного водія, який буде відповідальним за дотримання угоди.
  • На кожну додаткову особу додається щоденна плата. Але компанія може запропонувати вигідну пропозицію по безкоштовному підключенню.
  • Дотримуються правила зборів для молодих і літніх водіїв.
  • Найчастіше прокатна компанія буде знімати щоденну плату за страхування за кожного додаткового водія. Зазвичай плата фіксована і не залежить від марки, віку авто.
  • Щоб знайти вигідні умови, слід розглянути пропозиції різних компаній, що пропонують в оренду транспортний засіб.

Головний і додатковий водій

Зазвичай додають додаткових водіїв до договору з прокату авто організації, підприємства, фірми. Шофери використовуватимуть орендований транспорт для роботи, вирішення виробничих завдань. Але і в такому випадку потрібно виділити одну людину, яка робить замовлення на транспорт, підписує договір з оренди. Він і буде головним водієм.

До додаткових можуть пред'являтися певні вимоги, зазвичай це вік, наявність водійського стажу. Слід дізнатися в прокатної компанії, чи має право за її умовами бути додатковим початківець водій. Частіше за все потрібно стаж 2 роки і більше.

Як підключити до договору прокату додаткового водія?

При оренді авто на тривалий або короткий час підписується договір, в якому і потрібно вказати дані додаткових водіїв. Оплату за них потрібно здійснювати під час бронювання. Водій, включений в договір, повинен також бути присутнім в той момент, коли орендар забирає машину з автопарку.

Чи можна підключити водія після того, як підписаний орендний договір? Відповідь на це питання залежить від умов певної прокатної компанії. Необхідно звернутися до її менеджерам і з'ясувати інформацію заздалегідь.

Основний водій, який підписав угоду, зобов'язаний дотримуватися належний порядок прокату і пускати за кермо орендованої машини тільки тих осіб, які вказані в договорі, пред'явили в компанії свій паспорт, права.

Умови прокату авто з додатковим водієм у компанії BLS уточняйте у наших менеджерів!

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber