+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто Ford Mondeo за спеціальною ціною!

Компанія BLS Car Rental пропонує Вашій увазі вигідну акцію на авто Ford Mondeo: протягом наступного тижня Ви зможете замовити це авто про акційною ціною $ 79 / день замість звичайної ціни $ 105 / день!

Експерти стверджують, що Ford Mondeo 5-го покоління виглядає набагато крутіше, ніж переважна більшість автомобілів його класу: потужна решітка радіатора з високим капотом і вузькими передніми фарами надають автомобілю солідності - недарма на думку відразу приходять асоціації з Aston Martin.

Про безпеку розробники також подбали на славу: авто, наприклад, оснащено надувними ременями. Як відомо, надувні ремені безпеки розподіляють навантаження, що виникає при ударі, в п'ять разів ефективніше звичайних.

Ще одна причина придивитися до цього авто - технологічність. Як і належить сучасному автомобілю, Ford Mondeo пропонує своїм покупцям чимало цікавих технологій. Як стверджують представники компанії Ford, нове покоління «Мондео» відрізняє від попереднього 17 нових «технофішек», серед яких: динамічні світлодіодні фари, система Ford MyKey, датчик якості повітря і багато інших інновацій.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber