+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Що зручніше і вигідніше: трансфер або таксі в аеропорт

Трансфер - це заздалегідь заброньована послуга перевезення пасажирів по їх маршруту. Попереднє замовлення автомобіля онлайн позбавить від проблем з транспортуванням від аеропорту або вокзалу в готель і назад в чужому населеному пункті, іншій країні. Надання послуг із перевезення завчасно узгоджується з замовником, займаються цим зареєстровані на цьому сегменті ринку офіційні організації з якісним клієнтським сервісом.

Трансфер підрозділяється на види:
 • Індивідуальне замовлення в Україні - підходить для групи до 4 пасажирів, по місткості легкового авто. Замовляти послугу можна через інтернет. Водій подає машину заздалегідь і зустрічає замовників на виході з табличкою з їх іменами, він укладе багаж і доставить до пункту призначення.
 • Груповий трансфер з аеропорту - призначений для більшої групи приїжджих, водій приїжджає на місткому транспортному засобі типу мікроавтобусів, мінівенів чи звичайних автобусів. Ціна в цьому випадку вийде дешевше в розрахунку на одну людину.

Невеликими групами замовляти послугу зручніше, не доведеться чекати пасажирів з інших рейсів.

Відмінності трансферу і послуг таксі

У випадку з таксі мандрівник завжди ризикує отримати неякісну послугу, в цьому сенсі відмінності двох варіантів істотні. На відміну від таксистів, компанії, що надають послуги трансферу в Києві, гарантують:

 1. Фіксовану вартість.
 2. Надійну клієнтську підтримку.
 3. Подачу машини в отличном состоянии, часто замовнику надається вибір.
 4. Можливість скористатися додатковими послугами: оформити замовлення на дитяче крісло і т. д.
 5. Надання послуг VIP класу.
Важливо, що трансфер з аеропорту Бориспіль та інших аеропортів завжди буде здійснений точно в строк.

Переваги послуги трансферу

Переваг індивідуального трансферу чимало:

 • Клієнтоорієнтованість - замовник вибирає авто під свої індивідуальні потреби. У міжнародній діяльності можуть уявити англомовного шофера і т. д.
 • Впевненість клієнта в швидкій доставці до місця.
 • Продумана організація процесу.
 • Зручність: велика сім'я може не переживати за багаж, про це потурбується співробітник компанії.
 • Ніяких очікувань і черг за таксі. Клієнт ніколи не чекає, чекають на нього. Наприклад, якщо в аеропорту Жуляни затримали рейс, ви не залишитеся без машини.
 • Комфорт - важлива причина, по якій люди вибирають трансфер.
 • Доступність послуги. Часто трансфер виходить дешевше божевільних розцінок таксистів.

Що вигідніше замовити?

Оскільки ціна на трансфер з аеропорту в готель відома заздалегідь - вона фіксована, шоферу не вигідно "намотувати" зайві кілометри. Отже, замовник гарантовано приїде в готель без затримок, адже водій вибере найкоротшу дорогу.

Замовити послугу можна у на сайті BLS, тут представлений великий автопарк, а ціни - найнижчі в регіоні. На сайті подано доступну Преміум сервіс для особливих замовників. VIP послуга передбачає доставку авто бізнес класу, лімузинів, ретро автомобілів, машин категорії lux.