+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Навіщо, коли і як проводити дезінфекцію автомобіля від коронавируса

Епідемія коронавируса внесла серйозні зміни в життя кожної людини, гостро постало питання про захист від можливого зараження захворюванням. І водії також повинні подбати про дотримання правил безпеки, про дезінфекцію салону свого авто. Від цього залежить його здоров'я , і тих пасажирів, яких він пустить в свій автомобіль. Існують ефективні засоби, які можна застосовувати для якісної дезінфекції. Також послуги з санітарної обробки автомобілів надають спеціальні служби. Організації, які надають авто в оренду, не залишилися в стороні від загальної проблеми і також внесли дезінфекцію в перелік робіт по підготовці машини до прокату.

Збудники коронавируса можуть передаватися повітряно-крапельним шляхом, а також при зіткненні із зараженою поверхнею. Водієві досить доторкнутися до ручки дверей, яку відкривав пасажир, щоб на шкірі його рук залишилися частинки вірусу. Цими ж руками можна доторкнутися до обличчя (очей, носа), що призведе до зараження. Слід максимально серйозно поставитися до питання безпеки і використовувати різні засоби для санітарної обробки поверхонь салону.

Така обробка повинна проводитися в умовах епідемії щодня. Якщо в машині знаходився ще й пасажир (кілька пасажирів), після їх виходу з авто потрібно протерти всі поверхні, до яких він торкався (міг торкатися). На ручках дверей скупчується найбільша кількість бактерій, збудників вірусу.

Засоби дезінфекції авто від коронавірусу

Для самостійного опрацювання поверхонь салону авто рекомендується застосовувати кілька надійних, сильних препаратів.

  1. Спиртовий розчин (вміст спирту повинно бути не менше 70%). Розчин відмінно підходить для обробки твердих поверхонь. Можна спочатку протерти салон тканиною, змоченою простою водою, а потім нанести на поверхні спирт. Важливо тільки врахувати особливості матеріалу, але спирт безпечний для більшості деталей салону.
  2. Перекис водню (3%). Це засіб також має високу ефективність проти вірусу. Зручно використовувати флакон з розпилювачем, яким перекис водню наноситься швидко і рівномірно на поверхні.
  3. Проста вода з милом допоможе дезінфікувати автомобільний салон, якщо під рукою немає спирту або спеціального антисептика. Головне правило - необхідно протирати поверхню не менше 20 секунд.
  4. Магазини медичних товарів і побутової хімії пропонують захищати себе від вірусу і за допомогою антисептиків. При покупці для дезінсекції авто потрібно подивитися на його склад - його зміст повинен бути не менше 70-80%.

Які засоби не допомагають проти коронавірусу?

Звичайна горілка також містить спирт, але її застосування в якості дезинфікуючого засобу виявляється неефективним.

Увага. У горілці недостатня кількість спирту, тільки 40%, він не може знищити збудників захворювання.

Водіям потрібно знати про це, щоб обробка салону була не марною. Якщо протерти ручки та інші деталі горілкою, профілактика зараження буде слабкою.

Особливості дезінфекції від компанії ОЗЗО

Можна самостійно використовувати дезінфікуючий антисептик, спирт, що знищують Коронавірусние збудник. Але для забезпечення повної безпеки поїздки в салоні авто рекомендується довірити дезінфекцію професіоналам. Служба OZZO пропонує автовласникам якісну, надійну санітарну обробку транспортного засобу, така актуальна послуга захищає водія і його сім'ю від небезпечного захворювання. Застосовується новий препарат, повністю безпечний для людини, екологічно чистий. Обробка проводиться швидко, безпечно для салону. Ціна послуги доступна, що дозволяє замовляти дезінфекцію максимально часто протягом епідемії.

Прокат авто як спосіб убезпечити себе

Якщо власники автомобілів тільки звикають до такого обов'язку, як санітарна обробка салону, то прокатні компанії відразу поставилися до проблеми відповідально. BSL надає для оренди авто, які пройшли дезінфекцію за методом компанії ОЗЗО (OZZO). Завдяки такому професійному підходу з боку BSL машина клієнта безпечна і готова до виїзду, водієві не потрібно витрачати час на обробку.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber