+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Чернівці - цікаві місця України

... І ось ви їдете цілком собі звичайними українськими дорогами, проїхали красиве Подільські Товтри, переїхали Дністер, вже ось-ось буде кордон з Румунією ... Але немає, замість того, щоб перетнути кордон, до якої залишається якихось пару десятків кілометрів, ви звертаєте в місто, який на перший погляд складно відрізнити від якогось центрально європейського курорту. Але це не Карлові Вари і не Краків. Вітаємо: ви в'їхали в Чернівці. І настійно рекомендуємо провести уїк-енд саме тут: адже є чим помилуватися!

Відстань між Києвом і Чернівцями не таке вже й велике - якихось 525 кілометрів, і досвідчений водій на хорошій машині (рекомендуємо взяти в оренду позашляховик - це кращий вибір для такої місцевості) його подолає за 5-6 годин. Тут - докладний маршрут. До слова, ваш шлях проляже через Меджибіж - рекомендуємо заїхати в це містечко і подивитися на древній замок, він не залишить вас байдужим.

Але повернемося до самих Чернівців: чому ж вони такі хороші? По-перше, атмосферою: це дуже гарний стародавній (ХІІ століття!) Місто, в якому змішалося багато кращого від різних культур: української, єврейської, російської, румунської та багатьох інших. По-друге, архітектурою: легко уявити, що ви десь в Угорщині або Чехії. У центрі Чернівців кожен будинок дихає історією фін-де-сьекль, рубежу ХІХ-ХХ століть. По-третє, незважаючи на свою підкреслену історичність, Чернівці - сучасний туристичний місто, тут можна смачно пообідати і відпочити в цілком пристойному готелі. Кращі бали на Тріпадвізор мають ресторани Гопачок, Di Bocca і Віденська кав'ярня, готелі: Rivoli Hotel і AllureInn.

Кілька слів про визначні пам'ятки. Чернівці - одне з міст України, який справедливо вважається перлиною архітектури. На державному обліку в історичній частині столиці Буковини знаходяться 602 пам'ятки архітектури, 25 з яких загальнонаціонального значення. Наприклад, Чернівецький університет вважається одним з найкрасивіших в Україні. Екскурсії для всіх бажаючих тут проводяться щогодини.

Влаштуйте піший тур по головних площах міста - Центральній, Філармонії, Театральній, Соборній, Пресвятої Марії. По дорозі ви побачите найцікавіші місця в Чернівцях - будинок-корабель (Шифа), будинки-близнюки, драматичний театр, пам'ятники Ольгу Кобилянську та Францу Йосипу I, Колиска світу, Турецька криниця і багато іншого.

Давня Вірменська церква, незвичайний Миколаївський собор і центральна вулиця Ольги Кобилянської доповнять ваші враження від міста.