+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Відгуки клієнтів

Діма 29.06.2023

Менеджер Оксана дуже приємна та компетентна дівчина авто дуже круте всім рекомендую саме цю компанію дякую за вашу роботу?

Андрій 23.10.2021

Продали послугу через сайт компанії, списали кошти за вартість оренди. Протягом години після оформлення замовлення повідомили, що машини, яку я замов в наявності немає. Запропонували на заміну "біток" з лімітом пробігу. Замовлення не виконали. Ніяких документів про сплату замовлення не надсилають. На мої чотири звернення з проханням повернути мої кошти не відповідають, кошти не повретають. З менеджером оператор мене з'вязати відмовився. Я попередив, що не залишу ситаацію без уваги. У відповідь знову ігонор. Подав заяву до поліції та СБ банку про кіберзлочин. Зустрінемось у правовому полі. Дуже неприємний досвід. Зовсім незрозуміле ставлення до лояльного клієнта, який готовий платити гроші за нормальний сервіс. Вважаю, що підібний сервіс не має права на існування. Готую публічни пости у соцмережах з тегами відомих людей у світі бізнесу. Розголос допомагає захищати інтереси споживачів.

Номер мого замовлення B019244 від 14.10.2021

Добридень! Нам шкода, що сталася така ситуація. Ваші кошти будуть повернуті упродовж декількох днів. З повагою, компанія BLS!

Михась 04.08.2021

Можна орендувати свіже авто) це головне

Залишити відгук

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber