+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Доставка та оплата оренди авто

Компанія BLS надає послуги оренди автомобілів у столиці та великих містах України. Наша пропозиція актуальна як для мешканців міста, так і для його гостей, оскільки комфортне пересування у мегаполісі потрібне кожному. З'ясуємо, як здійснюється доставка та оплата оренди авто у Києві.

Основні умови співпраці

Автопрокат BLS пропонує клієнтам автомобілі із власного різноманітного автопарку. Можна вибирати авто будь-якого класу комфортності, з водієм чи без, з доставкою у зручне місце або замовити послугу трансферу до вокзалу чи аеропорту.

Умови прокату машини прості. Клієнту необхідно:

  1. Забронювати авто, зробивши це в онлайн-режимі на сайті або зателефонувавши до офісу компанії. Співробітник розповість про всі доступні варіанти, прийме замовлення та поставить попереднє бронювання.
  2. Пройти верифікацію у службі безпеки компанії. Для цього необхідно надати співробітнику фото паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення водія, а в момент підписання договору – їх оригінали.

Мінімальний вік клієнта не повинен бути меншим за 21 рік, а водійський стаж – не менше 2 років. Перевірка займає 10-15 хвилин. Після цього співробітник компанії підтверджує, і в зручний час клієнт може забрати авто.

Додаткові послуги

Забрати вже орендований транспорт можна самостійно або замовити доставку у зручне місце. Умови доставки від компанії BLS:

  1. Спеціаліст автопрокату заздалегідь підготує договір та акт приймання-передачі. Водій привезе заброньовану машину на обумовлену адресу у Києві чи іншому місті у зафіксований час.
  2. Далі разом із клієнтом здійснюється опис наявних ушкоджень (якщо вони є) та їх фотофіксація. Орендар отримує автомобіль після миття та з повним баком.

Умови оплати

Компанія BLS працює лише за передоплатою. Окрім оплати оренди клієнту необхідно окремо сплатити резервацію. Вартість бронювання вираховується із загальної суми прокату під час передачі машини орендарю. При скасуванні броні кошти не повертаються.

У момент підписання угоди також вноситься застава, сума якої залежить від моделі обраного автомобіля. Застава повертається клієнту (у тій же грошовій формі) після передачі орендованого автомобіля при виконанні положень договору, тобто якщо не порушено терміни оренди, цілісність автомобіля, умови пробігу.

Оплата прокату машини та внесення застави може здійснюватися у готівковій формі за безготівковим розрахунком за допомогою карток Mastercard/VISA/American Express.

Взяти бажаний автомобіль у прокат із BLS просто і швидко. Наш автопрокат BLS – це відмінний сервіс, доступна ціна, надійність (тільки справні машини) та безпека. Усі транспортні засоби застраховані за умов обов'язкового страхування. Подобовий прокат автомобіля – гідна альтернатива громадському транспорту чи службі таксі.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber