Київ

Оберіть місто

Оренда авто без водія

Оренда авто без водія - підходяща послуга у тому випадку, якщо у вас є водійське посвідчення, і ви почуваєте себе впевнено за кермом чужої машини. Часто бувають ситуації, коли особистий транспортний засіб знаходиться в ремонті, або ви тільки задумуєтесь про його купівлю, а регулярні поїздки мають відбутися вже найближчим часом. Зверніть свою увагу на прокат авто без водія. Цей вид прокату має невелику ціну і досить популярний в містах-мегаполісах. Якщо ви скористаєтеся цією послугою, вам буде легко розпланувати свій робочий день і незалежати від таксі або громадського транспорту. Оренда автомобілів без водія - це послуга, яка представляється великими компаніями по прокату транспорту у великих містах.Переваги послуги

Головний "плюс", прокату автомобілів без водія, - це повна свобода пересування. Ви зможете використовувати транспортний засіб, незалежно від часу доби і режиму роботи шофера.

Оренда машин без водія позбавить вас від додаткових витрати, пов'язаних з ремонтом або обслуговуванням транспорту, - немає необхідності проходити техогляд або міняти сезонну гуму на колесах. Усі роботи входять у вартість послуги, тому цими питаннями займається фірма До того ж автомобіль без водія завжди укомплектований повним набором потрібного обладнання : навігатором, магнітофоном, дитячим кріслом. А це, погодьтеся, є не в кожному особистому транспорті. Існує ще декілька "плюсів" використання авто в прокат:

  • можливість вибору відповідного виду транспорту;
  • комфорт і зручність при пересуванні;
  • невелика ціна послуги.

У компаніях, що займаються прокатом авто без водія, договір оренди оформляється після надання паспорта, ідентифікаційного коду і водійського посвідчення. У договорі детально прописані терміни отримання і повернення транспортного засобу, вид палива, що заправляється, умови експлуатації і стягнення у разі порушення умов договору. Фірма може відмовити в оренді машини без водія, якщо клієнт не досяг певного віку; найчастіше це 23 роки.

Можливість для подорожі

Оренда авто без водія дозволить вам скласти зручний графік для подорожі і відвідати саме ті місця, де ви давно мріяли побувати. Узяти в прокат машину без водія можна ще й для того, щоб відправитися, наприклад, в незабутню весільну подорож. Це буде прекрасний спосіб провести час один з одним. Вартість подорожі залежатиме тільки від тривалості вашої поїздки. Оренда автомобіля без водія актуальна також у тому випадку, якщо ви збираєтеся на пікнік з сім'єю. В цьому випадку варто вибрати транспортний засіб, який кількістю місць відповідатиме числу членів сім'ї. Зверніть свою увагу в компанії по прокату автомобілів без водія на недорогі, але надійні моделі класу мінівен. Вартість послуги "прокат без водія" залежатиме від року випуску машини, сроків виконання і пори року. Влітку зазвичай ціна на оренду транспортних засобів вища, оскільки настає сезон відпусток.

Ще одна причина взяти автомобіль без водія в оренду - це можливість провести тест-драйв марки яка вам сподобалась. Прокат без водія будь-якого транспортного засобу допоможе вам набути додаткових навичок водіння, якщо у вас вже є права, а особистого авто досі немає.

У разі виникнення аварії на дорозі при управлінні орендованим транспортом треба обов'язково дочекатися приїзду патрульної Поліції і отримати відповідні довідки з місця дорожньо-транспортної пригоди і неодмінно повідомити в компанію про неприємність, але при дотриманні правил дорожнього руху ризик потрапити в таку неприємну ситуацію - мінімальний.


Обирайте автомобіль до душі

×