+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто на добу

Авто в прокат на добу - легко і зручно

Прокат автомобілів на добу - це послуга, що допомагає заощадити час у тому випадку, якщо вас чекає відрядження в сусіднє місто, романтична поїздка або просто виїзд на пікнік з сім'єю. Звичайно, ви можете відправитися в поїздку на громадському транспорті, але погодьтеся, що комфорт і швидкість пересування тоді будуть досить низькими. Набагато зручніше скористатися такою послугою, як оренда авто. Для таких випадків в автопарку BLS передбачено безліч варіантів вибору авто - від економ, середнього і бізнес класу до позашляховиків, кабріолетів, VIP авто і навіть електромобілів! Доба прокату машини складає рівно 24 години з моменту підписання договору, тому треба ретельно продумувати маршрут для того, щоб вчасно повернути автомобіль орендареві. Ціна оренди залежить від марки автомобіля, року випуску і об'єму двигуна. Прокат машини на добу ви можете оформити як з водієм, так і без нього.

Оренда машин на день з водієм - це послуга, якою користуються при організації урочистих подій : весілля, зустрічі важливих гостей, або коли з'являється необхідність в швидкій їзді по місту. Без шофераоренда машини на добу береться у тому випадку, якщо ви впевнено почуваєте себе за кермом або не хочете, щоб про ваш шлях знали сторонні люди.Умови оформлення подобової оренди авто

Оренда машини на добу надається клієнтові тільки після підписання стандартного договору. Для того, щоб уникнути конфлікту з фірмою, в момент повернення автомобіля слід уважно прочитати усі пункти угоди. Оренда авто на день допускається тільки при дотриманні наступних умов: наявність документу, що посвідчує особу;

  • ідентифікаційного коду;
  • водійського посвідчення;
  • водійського стажу не менше п'яти років;
  • своєчасної плати за надане в оренду майно.

У договорі оренди авто на добу зазвичай вказані вимоги про акуратне відношення до самого транспортного засобу і додаткових аксесуарів, що знаходяться в машині : багажник, дитяче крісло, запасне колесо, навігатор, магнітофон. Ви несете повну відповідальність за цілісність і збереження цих речей, тому перед орендою машини на день уважно огляньте увесь транспортний засіб і попросіть зафіксувати в договорі найдрібніші дефекти: порізи або подряпини. Це допоможе довести орендодавцеві, що ушкодження його майну нанесені не вами.

Ще одним нюансом при прокаті автомобілів на добу являється заправка транспортного засобу тільки тим видом палива, який вказаний в договорі. Найчастіше компанії по прокату машин на добу вказують бензин марки А- 95. Транспортний засіб завжди надається клієнтові з повним баком, і повернути машину через добу він повинен в такому ж стані. При заправці автомобіля завжди зберігайте чек, на якому вказані час і дата операції, марка, кількість і ціна палива. За наявності такого чека ви можете довести, що бак був вами заправлений.

При взятті в оренду авто на день зверніть також увагу на його зовнішній вигляд і чистоту в салоні. Компанії-орендодавці вимагають, щоб автомобіль був повернений після відвідування автомийки. Якщо ви забули це зробити, працівники фірми з прокату машини приведуть транспортний засіб в порядок самі, але при цьому збільшиться кінцева ціна оренди. Паління в салоні орендованого автомобіля суворо заборонене.


Обирайте автомобіль до душі