+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Лізинг

Лізинг (англ. leasing від англ. to lease - здати в оренду) - вид фінансових послуг, форма кредитування при придбанні основних фондів підприємствами або дуже дорогих товарів фізичними особами.

Лізингодавець зобов'язується придбати у власність визначене лізингоотримувачем майно у вказаного їм продавця і надати лізингоотримувачу це майно за плату в тимчасове володіння і користування.


BLS лізинг - універсальна лізингова компанія, яка надає повний спектр лізингових послуг юридичним і фізичним особам.


Переваги при купівлі автотранспорту в лізинг для фізичних осіб

 • швидкий термін ухвалення рішень (5 днів);
 • страхування розподіляється рівномірно на увесь період лізингу;
 • первинна реєстрація автомобіля рівномірно розподіляється на увесь період лізингу;
 • предмет лізингу не може бути предметом стягнень третіх осіб;
 • немає потреби в оформленні Договору Застави і сплаті державних мит;
 • немає регіональної прив'язки;
 • усі автомобілі підключені до системи допомоги в дорозі BLS Assistance.

Переваги при купівлі автотранспорту в лізинг для юридичних осіб

 • немає потреби реєструвати АТП;
 • ПДВ включений у вартість;
 • лізингові платежі відносяться на валові витрати, тим самим зменшують базу для оподаткування;
 • предмет лізингу не може бути предметом для арешту ні як з боку державних структур, ні як з боку третіх осіб;
 • немає потреби в оформленні Договору доручення і сплаті державних мит;
 • немає регіональної прив'язки;
 • усі автомобілі підключені до систем допомоги в дорозі BLS Assistance.

Умови лізингу

Авансовий платіж

від 20%

Термін лізингу

від 1-36 місяців

Разова комісія

2% від вартості авто


Для детальнішої інформації звертайтеся

+38(044) 229-26-26

Бажаєте купити авто в лізинг на найбільш вигідних умовах? Компанія BLS пропонує таку можливість всім громадянам України. Універсальна лізингова організація надає весь спектр лізингових послуг фізичним та юридичним особам. Ми допоможемо отримати хороший автомобіль без необхідності внесення всієї суми за нього. Цей відмінний варіант для тих, хто бажає вже зараз придбати авто, але не має на руках достатньої кількості грошових коштів.

Лізинг авто - поняття

Багато людей не знають, що таке лізинг авто, тому недооцінюють цю процедуру. Якщо говорити нескладними термінами, то під поняттям лізинг розуміють процес оформлення транспортного засобу в довгострокову оренду з подальшим придбанням його у власність фізичними та юридичними особами.

Можна сказати, що лізинг - це якась гібридна форма придбання авто і оформлення кредиту на нього. Так можна купувати і новий транспорт, і вживані автомобілі. Вживана машина в лізинг - відмінний варіант для багатьох транспортних організацій.

Ключова відмінність лізингу від стандартного кредитування - це наявність права власності. Коли людина купує машину в кредит, то засіб пересування переходить у власність цієї особи. У випадку з лізингом, транспорт перебуває у власності у лізингодавця. Тільки коли клієнт повністю виплатить гроші за авто, воно перейде в його власність.

Процедура покупки авто в лізинг

Отримати авто в лізинг може фактично кожен повнолітній громадянин України. Процес придбання легкового автомобіля в лізинг виглядає наступним чином:

 • клієнт вибирає підходяще авто. Присутня можливість придбання машин з пробігом будь-яких марок і моделей. Під час вибору типу авто, необхідно орієнтуватися на цілі, які поставлені перед вами. Це може бути позашляховик, універсал, седан, кабріолет, мінівен і т.д .;
 • відбувається ознайомлення з предметом договору та умовами лізингу;
 • підписується договір лізингу;
 • клієнт оплачує перший внесок, величина якого вказана в раніше підписаному документі (від 20%);
 • людина отримує транспортний засіб в своє розпорядження. Після виконання всіх вищевказаних дій можна буде отримати авто, яке буде повністю готове до експлуатації. Лізингова компанія сама реєструє авто, оформляє страховку, оплачує необхідні збори і податки.

Ризики автолізингу

Якщо говорити про ризики цієї фінансової процедури, то тут все залежить від лізингоодержувача. Головний ризик полягає у втраті транспортного засобу через неможливість вносити щомісячні виплати. Необхідно просто строго дотримуватися умови, передбачені в договорі. В цьому випадку проблем не виникне.

Особливості покупки авто в лізинг

Варто відразу зазначити, що машина оформляється на нашу організацію, так як такими є умови лізингу. Однак, ми їм не користуємося, а відразу ж передаємо транспортний засіб клієнту в користування. Наша компанія самостійно ставить автомобіль на облік і оформляє на нього страховку. Це обов'язкові умови, які перекладаються з плечей клієнта на співробітників нашої компанії. Якщо говорити про КАСКО, то ця страховка не є обов'язковою. Менеджери компанії можуть допомогти визначитися з вибором найбільш відповідної моделі авто, яка дозволить вирішити всі завдання клієнта. Ви маєте можливість отримати автомобіль іноземного виробництва з мінімальним пробігом. Всі клопоти з оформлення авто будуть перекладені на працівників компанії BLS.

Перелік документів, необхідних для оформлення автолізингу

Якщо ви вирішили купити авто в лізинг в Києві або інших містах України, то вам варто зібрати певний пакет документів. Для оформлення договору клієнт повинен надати:

 • власний паспорт громадянина України та паспорт дружини / чоловіка;
 • ІПН;
 • копії кредитних договорів (якщо такі присутні в справжній період часу);
 • довідку з місця постійної роботи щодо виплат заробітної плати за останні шість місяців.

Крім цього, в окремих випадках може знадобитися свідоцтво про розлучення / шлюб, копія трудової книжки та інші документи.

Купити автомобіль в лізинг в Києві і Україні

Компанія BLS пропонує взяти машину в лізинг юридичним та фізичним особам на найбільш вигідних умовах. Оренда з подальшим викупом може стати відмінним варіантом як для великих транспортних компаній, так і для звичайних громадян, які бажають вже сьогодні отримати засіб для пересування по місту.

Авансовий платіж становить 20% від вартості автомобіля. Термін лізингу може становити 1-36 місяців. Клієнт може вибрати найбільш підходящий для нього термін договору. У нас можна вибрати автомобіль, який дозволить вирішити всі ваші завдання. Якщо у вас виникли питання про процедуру лізингу, то фахівці компанії BLS зможуть на них відповісти. Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. Ми швидко передзвонимо вам.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber