+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто в Європі

Закордонна оренда: переваги і особливості

Збираючись в подорож, багато хто замислюється про те, як вони будуть пересуватися по незнайомому місту. В цьому випадку дуже зручний прокат автомобіля за кордоном, причому разом з компанією BLS це можна зробити не покидаючи своєї країни. Зручність бронювання і співпраця з провідними компаніями світу - усе це оренда автомобіля за кордоном. Сьогодні здійснити її дуже легко. Ми пропонуємо моделі усіх класів, зручні і маневрені, а сама оренда машини за кордоном оформлюється на сайті партнерів.

Рекомендації щодо оренди автомобіля в Європі

Для того, щоб підібрати собі необхідний варіант недорого, потрібно заповнити просту форму на сайті Rentalcars: вказати країну, адресу або аеропорт, де потрібно авто і вибрати місце повернення. Слід зазначити час: дату початку та закінчення експлуатації авто, а також вік та деякі інші дані, після чого натиснути інтерактивну кнопку «Пошук». Пам'ятайте, що в онлайні найвигідніші умови із застосуванням бонусів та знижок. Причому в ціну вже включено податки, збори та ін.

Дізнатися докладніше про особливості оренди авто у конкретних країнах Європи можна на наступних сторінках:

 1. Іспанія
 2. Польща
 3. Греція
  1. Крит
 4. Кіпр
 5. Грузія
  1. Тбілісі
  2. Батумі
 6. Чорногорія
 7. Туреччина
 8. Дубаї

Також не забувайте, що ви можете орендувати авто в Україні в нашій компанії: у Києві, Львові, Дніпрі та інших містах.

Оренда авто в Європі

Коли бронювати – заздалегідь або шукати після приїзду

Наперед. Ви, звичайно, можете по приїзду почати обходити офіси прокатних компаній, але ви точно не сторгуєтеся на дешевші, і швидше за все ви орендуєте навіть дорожче. Ви не зможете порівняти та вибрати пропозиції від усіх прокатників – локальних та мережевих.

Чи потрібні міжнародні права в ЄС?

Більшість членів ЄС відповідно до Віденської конвенції 1968 року для керування автомобілем не вимагають від іноземного водія міжнародні права. Якщо Ви їсте відпочивати до Ірландії, Ісландії, Голландії, Туреччини або Мальти, то там у Вас можуть вимагати МВУ. Будьте уважні та заздалегідь вивчайте це питання, інакше Вас не пустять за кермо.

Якими країнами можна подорожувати?

Майже всі міжнародні та національні європейські рентакари надають своїм клієнтам можливість перетинати кордони держав у рамках ЄС та відвідувати країни Шенгенської Угоди. Вирішуючи цю проблему, перед підписанням документів уважно прочитайте всі нюанси.

Повернення авто в іншому пункті видачі

При пошуку відповідного собі авто за допомогою сервісу слід відразу відзначити опцію і вказати, де саме Ви плануєте це зробити. Якщо Ви все правильно зробите, що досить просто, то вартість послуги вже увійде доставка на вихідний пункт видачі і не доведеться більше нічого доплачувати.

Особливості прокату авто в Європі

У Європі жити досить просто: дотримуйся законів, читай уважно всі документи і все буде гаразд. Життя європейського автомобіліста регламентоване в дрібницях: скрізь висять знаки обмеження швидкості, місця для паркування виділені розміткою, а якщо щось незрозуміло, будь-який поліцейський готовий вам допомогти. Тільки не забувайте, що якщо у Німеччині чи Нідерландах шанси знайти англомовного полісмена досить високі, то у Франції, Іспанії, Італії та більшості інших країн ЄС це непросто.

Якщо загальні правила від країни до країни практично не змінюються, склад автопарку в прокатних конторах буде різним:

 • У Німеччині вам насамперед запропонують Volkswagen та Opel.
 • У Франції – Renault та Citroen.
 • В Іспанії – Seat.
 • В Італії – Fiat та Alfa Romeo.
 • У країнах, де свого національного автопрому немає, буде міжнародний коктейль.

І ще важливо пам'ятати, що всі європейці, незалежно від національності, люблять дизель та механічні коробки передач. Якщо дуже постаратися, бензинову машину з АКПП знайти можна, але значно дорожче.

Важливі моменти закордонної оренди

Бажаючі взяти авто напрокат повинні заповнити спеціальну форму на нашому сайті з вказівкою місця і дати поїздки, а потім перейти на сайт партнера. Багато порталів мають російськомовний інтерфейс, що полегшує пошук транспорту. Для оформлення прокату грає роль не лише ціна орендованої машини, а і:

 • наявність водійських прав міжнародного зразка. За їх відсутності оренда авто за кордоном здійснюється строком на 3 місяці;
 • наявність банківської карти міжнародного зразка - так найзручніше здійснювати оплату;
 • місткість і клас транспорту, на який орієнтується мета поїздки, - діловий візит або подорож усією сім'єю;
 • наявність страховки і автосервісу. Міжнародна страховка встановлює розмір франшизи для іноземних клієнтів. Разом з програмою BLS Assistance ціна компенсації компанії-партнерові при ДТП значно зменшується.

Підтвердження бронювання автомобіля здійснюється шляхом повідомлення клієнта в режимі СМС або повідомлення на електронну пошту. Сума оренди блокується на рахунку. Забрати машину можна у філії організації, працюючій у вибраному місті.

Додаткові функції закордонного прокату

Клієнтам компанії BLS варто знати, що прокат авто за кордоном нічим не відрізняється від вітчизняного. Різниця лише в правилах місцевого дорожнього руху, ціні палива і сумі штрафів. Наші партнери у свою чергу пропонують наступні умови:

 1. Обмежений або необмежений пробіг. Ціна другої послуги буде дещо дорожча, але доплачувати за додатковий кілометраж не доведеться;
 2. Послуга "Повний бак". Оформивши договір оренди машини, клієнт отримує її з повним баком. Повернути її треба в аналогічному стані, оскільки при недостатньо повному баку він все одно оплачується;
 3. Установка в машину дитячого крісла. Така опція важлива для тих, хто вирушає в сімейну поїздку;
 4. Надання транспорту з GPS - навігатором. Його використання дозволяє заощадити на дорожніх картах і вибрати оптимальний маршрут поїздки.

Повернення машини виконується згідно з договором, зміст якого нічим не відрізняється від змісту договору з BLS. Як правило, це місто, де здійснювався прокат, або філія компанії в іншому населеному пункті. Автомобіль має бути чистим і мати певну кількість палива. Після завершення співпраці наші партнери обов'язково видають сертифікат про відсутність претензій до клієнтів.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber