+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто за кордоном

Закордонна оренда: переваги і особливості

Збираючись в подорож, багато хто замислюється про те, як вони будуть пересуватися по незнайомому місту. В цьому випадку дуже зручний прокат автомобіля за кордоном, причому разом з компанією BLS це можна зробити не покидаючи своєї країни. Зручність бронювання і співпраця з провідними компаніями світу - усе це оренда автомобіля за кордоном. Сьогодні здійснити її дуже легко. Ми пропонуємо моделі усіх класів, зручні і маневрені, а сама оренда машини за кордоном оформлюється на сайті партнерів.

Важливі моменти закордонної оренди

Бажаючі взяти авто напрокат повинні заповнити спеціальну форму на нашому сайті з вказівкою місця і дати поїздки, а потім перейти на сайт партнера. Багато порталів мають російськомовний інтерфейс, що полегшує пошук транспорту. Для оформлення прокату грає роль не лише ціна орендованої машини, а і:

  • наявність водійських прав міжнародного зразка. За їх відсутності оренда авто за кордоном здійснюється строком на 3 місяці;
  • наявність банківської карти міжнародного зразка - так найзручніше здійснювати оплату;
  • місткість і клас транспорту, на який орієнтується мета поїздки, - діловий візит або подорож усією сім'єю;
  • наявність страховки і автосервісу. Міжнародна страховка встановлює розмір франшизи для іноземних клієнтів. Разом з програмою BLS Assistance ціна компенсації компанії-партнерові при ДТП значно зменшується.

Підтвердження бронювання автомобіля здійснюється шляхом повідомлення клієнта в режимі СМС або повідомлення на електронну пошту. Сума оренди блокується на рахунку. Забрати машину можна у філії організації, працюючій у вибраному місті.

Додаткові функції закордонного прокату

Клієнтам компанії BLS варто знати, що прокат авто за кордоном нічим не відрізняється від вітчизняного. Різниця лише в правилах місцевого дорожнього руху, ціні палива і сумі штрафів. Наші партнери у свою чергу пропонують наступні умови:

  1. Обмежений або необмежений пробіг. Ціна другої послуги буде дещо дорожча, але доплачувати за додатковий кілометраж не доведеться;
  2. Послуга "Повний бак". Оформивши договір оренди машини, клієнт отримує її з повним баком. Повернути її треба в аналогічному стані, оскільки при недостатньо повному баку він все одно оплачується;
  3. Установка в машину дитячого крісла. Така опція важлива для тих, хто вирушає в сімейну поїздку;
  4. Надання транспорту з GPS - навігатором. Його використання дозволяє заощадити на дорожніх картах і вибрати оптимальний маршрут поїздки.

Повернення машини виконується згідно з договором, зміст якого нічим не відрізняється від змісту договору з BLS. Як правило, це місто, де здійснювався прокат, або філія компанії в іншому населеному пункті. Автомобіль має бути чистим і мати певну кількість палива. Після завершення співпраці наші партнери обов'язково видають сертифікат про відсутність претензій до клієнтів.