+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

# НеделяBMW - нова літня акція від BLS

Компанія BLS з 17 по 24 липня проводить акцію # неделяBMW! Протягом усього тижня - відмінний знижки на авто 3, 5 і 7 серії!

Упродовж тижня оренда флагманського BMW 7 серії - всього від 200 $ на добу.

На відміну від основних конкурентів, «сімку» останнього покоління навіть здалеку не сплутаєш з більш компактними «п'ятіркою» і «трійкою». У флагманської моделі індивідуальний стиль, власний дизайн оптики і величезні ніздрі решітки радіатора.

Нова 7-я серія - це втілення класичного дизайну BMW в його елегантних і величної формі. І хромована обробка тільки надає автомобілю шику і респектабельності. Окантовка охоплює вікна і перетікає в фірмовий вигин Хофмайстера.

Просторий салон, комфортні водіння і найвищий рівень безпеки - все це робить BMW 730і одним з найбільш бажаних авто на всякого роду прийомах, комерційних і дипломатичних зустрічах. А основними конкурентами BMW 7 є автомобілі Mercedes-Benz S-клас, Audi A8, Lexus LS і Jaguar XJ.

BMW 520і - один з найоптимальніших автомобілів в своєму класі - всього від $ 120 в добу! (Колишня ціна - від $ 200 за 1 добу)

Сучасний BMW 520 - це розкішний Мюнхенський седан середнього рівня, оснащений 4-циліндровим бензиновим двигуном. 5 Серія БМВ відноситься до 10 покоління, яке почало свій розвиток ще в 2012 році. Протягом цього часу можна помітити безліч нововведень і модернізацій в продуктах цієї легендарної німецької компанії.

Якість їзди автомобіля з бензиновим двигуном можна оцінити на «5+». Рульове управління чутливе і здійснюється відмінно збалансованим кермом. Якість підвіски, також перевершує всі очікування. Завдяки якісним комплектуючим, їзда цього задньопривідного автомобіля гладка, абсорбуюча всі нерівності дороги.

Знаменита "трійка" - локомотив марки BMW. Сьогодні - це модель 320і. За 4 десятиліття авто цієї серії розійшлася по світу армадою понад 14 мільйонів машин. Саме 3 серія - зразкова, коли в армії фанатів заходить мова про дизайн BMW. А зараз ще й вартість прокату цього авто - дуже демократична - всього від 80 $ на добу.

Оснащена машина 8-ступінчастим автоматом який відмінно проявляє себе як при спокійному так і при динамічному водінні. Багатьом "трійка" імпонує саме стилем їзди - від дійсно бездоганний.

Для більш детальної інформації звертайтеся

+38 044 229 26 26

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber