+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

BLS Corporate Voucher на оренду авто

Як найбільш вигідно використовувати автомобіль в корпоративному секторі? Краще рішення - BLS Corporate Voucher, адже він заощадить Вам до 40% витрат на кожному автомобілі, в порівнянні з лізингом. Дивіться докладніше на сторінці: Корпоративні Ваучери.

Це дозволить Вам витрачати значно менші суми на корпоративний автопарк.

32% часу в році автомобіль використовується неефективно. Це пов'язано з кількістю вихідних днів в році, коли корпоративні авто простоюють і не використовуються за призначенням. А це загрожує непотрібними витратами на стоянку, неефективними витратами на оренду, та й співробітники в цей час можуть використовувати авто не цільовим призначенням.

Тобто ціна лізингу на рік включає вагомий відсоток витрат, які не генерують доходу.

З іншого боку, BLS Corporate Voucher дозволяє використовувати автомобіль протягом року саме в робочі дні. Ви економите гроші і час, отримуючи вигідний тариф, при цьому уникаючи тяганини з договорами і платежами. Якщо Ваші плани помінялися - автомобіль доступний для Вас протягом всього часу підписки.

І це ще далеко не повний перелік переваг BLS Corporate Voucher! Важливо, що авто дається Вам в користування без застави, при цьому ми надаємо Вам можливість розбивки річного платежу на два етапи.

До того ж, компанія BLS гарантує 50 безкоштовних доставок \ повернень авто, тобто практично повний рік повернень на вихідні. Крім усього цього, ми забезпечуємо Вашому авто цілодобовий сервіс і підтримку!

Для більш детальної інформації звертайтеся

+38 (044) 229-26-26

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber