+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Відрізниш китайську репліку автомобілів від оригіналу?

Відрізнити оригінальне авто від його дешевої китайської підробки насправді не так то й просто. По-перше, китайці часто настільки дочиста копіюють оригінал, що вгадати підміну можна тільки по деяких непримітних на перший погляд ознаках. А по-друге - далеко не кожен з читачів такий дока в автомобілях, щоб запримітити відмінності.

Але тим не менше - вони є. Благородство форм, непогрішність дизайну - то, що властиво оригінальним автомобілів. А ось їх китайські колеги вже не настільки "чисті" і бездоганні. Сподіваємося, ваш досвідчений погляд зуміє відрізнити "принців" від "жебраків", і вас не підведе ні інтуїція, ні кмітливість, ні знання матеріалу.

До слова, в автопарку компанії BLS - тільки найкращі та оригінальні авто, що пройшли ретельний попередній відбір і техогляд. У парку ВLS легко можна знайти улюблене авто в будь-якому класі - від економ і до VIP. А якщо потрапите на акцію - орендувати авто можна буде за дуже вигідною ціною. Наприклад - на все літо 2019 року компанія зафрахтувала знижку 15% на будь-яке авто Toyota.

хай