+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Прокат автомобіля - тест-драйв перед покупкою

Кінцеве рішення по покупці автомобіля завжди дозволяє прийняти тест-драйв. Він показує авто в справі, допомагає відчути його рівень комфорту, їзди. Але стандартних 20-40 хвилин не завжди вистачає для того, щоб в повній мірі познайомитися з машиною. Щоб її максимально відчути, необхідно провести за кермом мінімум 3-4 години. І надати таку можливість зуміє оренда автомобіля без водія на пару днів.

Оренда замість тест-драйву: особливості послуги

Перевірочна оренда авто - це отримання машини тієї ж марки, потужності, року, яку ви плануєте купити, в прокат. Основна відмінність такої послуги від пробної поїздки - тривалість. Якщо тест-драйв триває близько 40 хвилин (зазвичай - не більше 15), то термін оренди ви вибираєте самі. Оптимальний час для «випробування» - 2-3 дня.

Цікаво: Тест-драйв працює на емоції. Першочергове завдання пробного заїзду - показати всі переваги машини і швидко її продати. А прокат автомобіля працює на розум. Він допомагає тверезо оцінити всі плюси і мінуси МС.

Оренда дозволяє випробувати автомобіль у всіх умовах:

 • На трасі;
 • У міських пробках;
 • Завантажених перехрестях;
 • Автострадах і т.д.

Також така послуга допоможе перевірити, наскільки авто зручно для сімейних і дружніх поїздок. При проведенні тест-драйву може бути присутнім максимум 2 людини. В орендованій машині ви можете прокатати всю сім'ю, друзів.

5 переваг прокату машини перед пробним заїздом

Попередні випробування авто допоможуть точно вирішити, чи варто брати обрану модель або краще продовжити пошуки. І між тим, орендувати автомобіль або взяти його на тест-драйв, краще робити вибір на користь першого варіанту, тому що це хороша можливість:

 1. Випробувати транспорт в реальних умовах їзди;
 2. Оцінити всі плюси і мінуси транспортного засобу;
 3. Перевірити, чи добре авто тримає дорогу;
 4. Визначити, чи підходить ТЗ для конкретних цілей (поїздки з родиною, часті виїзди за місто і т.д.);
 5. Самостійно дослідити машину, провести необхідні перевірки без постійних порад і застережень менеджера салону.

Також оренда - це реальний шанс дізнатися, як транспорт буде вести себе через пару років (за умови прокату підтриманого авто).

Але головна причина, по якій варто взяти автомобіль в оренду - це точне прийняття остаточного рішення в питанні: чи варто купувати конкретну модель чи ні. І це рішення ви прийміть самостійно, грунтуючись на власному досвіді і почуттях. А чи не перебуваючи під першим враженням від транспорту і захоплених вигуків менеджера.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber