+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Погані і хороші способи економії палива

Бажання заплатити менше грошей було і буде завжди. Це стосується і автомобіля. Кожен автовласник хоче домогтися максимальної економії палива, щоб рідше заправлятися. Але існуючий поради не всі допомагають, іноді і шкодять. Давайте розберемося, які є хороші і погані способи економії.

Хороші способи заощадити паливо

 1. Справність автомобіля. Відремонтований і справний автомобіль споживає менше палива - це правда. Будь-яка поломка, пов'язана з двигуном може стати причиною зайвої витрати. Так що треба перш за все перевірити свою машину і відремонтувати її.
 2. Зняти багажник з даху і обважування. Це допомагає знизити опір повітря, що зменшує витрату на кілька відсотків. В даний пункт можна включити відкривання люка і вікон.
 3. Не возити зайві речі. Чим менша маса автомобіля, тим менша потужності їй потрібно для руху. Треба зробити ревізію в багажнику, прибрати важкі непотрібні предмети. В європейських країнах навіть запаску забирають, так як дороги там відмінні.
 4. Спокійно їздити. Подивіться, як їздять поліцейські, патрулюючи містом. Плавний розгін, гальмування, однакова швидкість руху. Саме таке водіння допоможе домогтися економії палива. Особливо ефективно так їздити в містах з невеликим потоком машин.
 5. Заздалегідь продумувати маршрут руху. Це дасть можливість об'їжджати перехрестя з утрудненим рухом і не робити зайві кола по місту. Треба просто запланувати, який шлях буде найкоротшим.
 6. Їзда по трасі з певною швидкістю. Загальне правило для всіх автомобілів & ndash; їздити по трасі на останній передачі з оборотами від 2000 до 2500 в хвилину. Це називається крейсерська швидкість, тобто швидкість, при якій споживання палива мінімальне.
 7. Тиск у шинах. Підтримуючи оптимальний тиск в шинах, можна домогтися істотної економії. Можна навіть трохи перекачати гуму, але тоді буде нерівномірний знос протектора.
 8. Не ставити збільшені колеса. Багато автовласників тюнингуют машини, встановлюючи колеса більшого радіусу. За це вони частіше заправляють автомобіль. Є думка, що кожен зайвий сантиметр радіусу коліс збільшує витрату на 1 літр 100 км.

Погані способи економії

 1. Вимикати споживачів. Так, паливо можна заощадити, але доведеться відмовитися від комфорту. Наприклад, влітку не включати кондиціонер. Відкривати вікна теж не можна. До споживачів відноситься і підігрів сидінь, магнітола, включений в прикурювач телефон і т. д.
 2. Використовувати присадки для палива. На це шахрайство трапляються багато. Проводилися дослідження, які довели, що витрата не змінюється при використанні таких присадок. Вони лише можуть вплинути на якість палива, але економії немає. Одні лише витрати, пов'язані з купівлею даного товару.
 3. Відмовитися від машини. У годину пік або під час снігопаду можна скористатися громадським транспортом. А навіщо повністю відмовлятися від машини? Хіба вона купувалася, щоб зберігати її в гаражі? Тим більше, що автомобіль швидше ламається, коли не використовується.

Орендовані у компанії BLS автомобілі економлять Ваші витрати за паливо. І цьому є кілька причин. По-перше, наші авто - завжди у відмінному технічному стані, і це гарантує оптимальну витрату палива. По-друге, ми стежимо, щоб авто було повністю готові до тривалих поїздок - це також важливо, щоб досягти мінімальних витрат. По-третє, величезний парк автомобілів компанії дозволить вибрати саме те авто на прокат в Києві, яке найкраще зекономить бензин. Є і радикальна - четверта причина. Беріть в оренду електромобіль і заряджайтеся за особливими умовами в мережі наших партнерів - TOKA. А деякі автомобілі взагалі можна заряджати безкоштовно - уточнюйте у наших менеджерів!

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber