+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Подарунок татові на Новий рік 2022

З наближенням новорічних та різдвяних свят 2022 року син чи дочка напевно задаються питанням, що можна подарувати татові на новий рік. Пропонуємо оригінальну ідею подарувати сертифікат на оренду автомобіля. Такий презент викличе позитивні емоції, покаже щире бажання догодити, задовольнити вимоги.

Обираємо найкращий подарунок для батька на новий рік 2022

Подарунок на новий рік татові у вигляді сертифіката на оренду машини – чудове рішення для будь-якого чоловіка, який вміє керувати автомобілем. У нього є чимало плюсів:

  • це корисний подарунок, який стане у пригоді не тільки для захоплюючого проведення часу, але і для подорожі, огляду пам'яток, поїздок по особистих та бізнес-питаннях;
  • невисока ціна – вона індивідуальна і залежить від обраних умов, але в цілому доступна і не вища за вартість інших хороших презентів у новий рік або на різдво;
  • гарне оформлення – це яскравий подарунковий лист, який приверне увагу одержувача з купи інших презентів;
  • новизна – такий презент ще не надто популярний, а отже, син чи донька будуть першими, хто подарує його батькові.

Щоб подарувати татові на новий рік сертифікат на оренду автомобіля, варто підійти до вибору машини. Це може бути люксова модель кабріолету, преміальний транспорт чи новий позашляховик, на якому ваш батько давно мріяв прокататися. А також можна вибрати той автомобіль, який хоче у найближчому майбутньому придбати одержувач – наприклад, сучасний електрокар. Це дозволить випробувати його у дії, оцінити комфорт, потужність, дизайн.

Потрібно керуватися цілями та потребами одержувача – отримання адреналіну, поїздки по місту, подорож тощо. На інтернет-ресурсі BLS передбачений зручний інструмент для підбору найкращого варіанта за особистими критеріями. Також можна заручитися підтримкою менеджерів.

Сертифікат на оренду автомобіля – чудовий подарунок татові на новий рік 2022. Це яскраві емоції, щире захоплення, виконання мрії. Можна навіть подарувати батькові цікавий набір – сертифікат, листівку та улюблену насолоду.

Як відбувається оплата та доставка?

Хороший подарунок для тата на новий рік чи різдво бажано придбати заздалегідь, і тоді на свято він буде вже у наявності, не потрібно буде ні про що переживати. Після вибору бажаних умов прокату – тривалість оренди, марка та модель автомобіля, додаткові послуги – необхідно перейти до оплати та доставки.

Необхідно зв'язатися з менеджером та надати документ того, кому призначено сертифікат. Враховуйте, що послуга прокату в Україні доступна лише повнолітнім особам з наявністю прав водія. Після уточнення деталей необхідно сплатити сертифікат на оренду авто. Ціна розраховується індивідуально, залежно від вибраних умов.

Далі ми підготуємо сертифікат. Його можна забрати одним із двох способів:

  • ми можемо надіслати його вам поштою;
  • можна забрати під час особистого відвідування офісу.

Сертифікат на оренду авто в Україні – це точно буде найкращий подарунок для тата на новий рік від сина чи доньки. Він запам'ятається яскравими емоціями, комфортом, відчуттям адреналіну.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber