+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто без стажу

Орендувати авто може знадобитися у різних випадках. Взявши машину напрокат, можна вирушити на вокзал, в аеропорт, зайнятися щоденними справами, вирішувати робочі моменти тощо. Але сервіси прокату легкових транспортних засобів у Києві та інших містах України висувають низку вимог до клієнтів. Одним із них є наявність досвіду водіння. Чи можлива оренда авто у Києві без стажу , розглянемо далі.

Отримання авто в оренду без стажу

Оренда автомобіля без стажу керування можлива далеко не завжди. Справа в тому, що після успішного закінчення автошколи та складання іспиту в МРЕВ людина ще не має достатніх навичок для впевненого керування транспортним засобом. Отримавши посвідчення водія, потрібно керувати автомобілем дуже обережно.

Без стажу водіння людина може запанікувати у екстреній ситуації. Через це ймовірність попадання в ДТП набагато вища. Компанії пропонують авто напрокат клієнтам, які викликають довіру. Якщо у співробітника такої організації виникають сумніви щодо навичок керування клієнтом, він має право відмовити в оренді.

Стаж водія впливає на клас автомобіля, який можна взяти в оренду . Зазвичай, прокатний сервіс дозволяє без проблем орендувати машину людям від 21 року з досвідом керування легковим транспортним засобом від 2 років.

Вимоги до водія під час оренди без стажу

Деякі сервіси дозволяють взяти напрокат машину на менших умовах. Але орендувати авто в цьому випадку можна буде лише за вищою ставкою. Ціна послуги у цьому випадку зростає у 1,5-2 рази. Крім того, доведеться залишити заставу, яка згодом перераховується клієнту після повернення машини.

Крім того, отримувати авто можуть водії без стажу, які набувають додаткової страховки. Це дорога послуга, яка дозволяє компанії компенсувати ризики. Брати транспорт напрокат можна людям, яким виповнилося 18 років. Вони повинні мати посвідчення водія.

Основні причини відмови

Якщо водій не має досвіду керування транспортним засобом протягом декількох років, можливе отримання відмови. Якщо компанія вимагає наявності стажу керування від 5 років для оренди автомобіля представницького класу, а клієнт керує машиною всього 2 роки, менеджер, швидше за все, запропонує транспортний засіб нижчої категорії.

Це обмеження пояснюється статистичними даними. Як правило, 20% водіїв у перший рік керування легковим транспортним засобом потрапляють у ДТП.

Ще однією причиною відмови може бути вік молодше 21 року. У 18-20 років водій просто не має відповідного досвіду керування транспортним засобом.

Чи можна взяти машину в оренду без стажу

Якщо немає достатнього стажу, все одно можна знімати автомобіль. Прокатний сервіс у цьому випадку може піти на поступки. Є кілька варіантів оминути обмеження. Можна спробувати такі варіанти:

  • Оренда авто економ-класу. У цьому випадку компанія має право поставити вищу ціну, щоб компенсувати наявні ризики.
  • Відвідати офіс особисто, щоб продемонструвати власні вміння користуватись автомобілем. Договір у разі полягає на менш вигідних для клієнта умовах.
  • Орендувати машину із водієм. Ця послуга коштує дорожче, але в такому разі замовник отримує низку переваг.

Якщо у клієнта немає не тільки досвіду, а й посвідчення водія, орендувати транспортний засіб можна тільки з водієм. Відповідальність за збереження майна орендодавця у разі орендар не несе. Водій відповідає за технічний стан машини, вибирає маршрут, приділяє увагу своєчасній заправці. Він може подати авто у потрібний пункт у вказаний час.

Умови для орендаря без стажу

Якщо замовник переконає прокатний сервіс у своїй компетентності, відповідальності та вмінні керувати транспортним засобом, компанія може піти на поступки. Ціна послуги у цьому випадку може збільшитись у 2 рази.

Тому, не маючи достатнього досвіду, краще орендувати автомобіль із водієм. Згодом орендар отримає стаж, що дозволить брати напрокат машину будь-якого класу на вигідних умовах.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber