+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Чи можна продовжити термін оренди автомобіля?

У договорі з оренди автомобіля водій зазвичай вказує конкретний період, на який йому потрібна машина. Але передбачити обставини, які можуть скластися в майбутньому, неможливо. Що робити, якщо необхідно продовжити прокат авто, чи є таке право у орендаря? Прокатна компанія, яка працює професійно, відповідально, з турботою про своїх клієнтів, зазвичай пропонує продовження договору оренди, єдиною умовою стає своєчасне звернення для пролонгації. Клієнт повинен завчасно повідомити про свій намір продовжити угоду з прокату, в іншому випадку він порушить умови договору і отримає в якості покарання велику суму збору з оренди.

Як продовжити оренду авто

Для того, щоб правильно і законно провести продовження договору з прокату авто, водієві необхідно виконати кілька умов.

  • Слід звернутися в свою прокатну компанію до закінчення терміну дії угоди. Працівники компанії переоформлять документи на новий термін, необхідний клієнту. Надалі можна з комфортом користуватися машиною для вирішення побутових або особистих питань.
  • Можна зв'язатися з менеджером з оренди і повідомити йому про намір пролонгувати договір в день закінчення його дії. Але в такому випадку оренда може мати більш високу ціну. Рекомендується, при можливості, продовжувати прокат заздалегідь. Часто для зміни умов угоди досить подзвонити в прокатну компанію або написати електронного листа.

Серйозне ставлення до зобов'язань, скріпленим договором, дозволить не тільки підтримувати імідж відповідального, надійного клієнта. Також це можливість економити свої кошти в разі пролонгації.

Продовжувати прокат можна як на кілька днів, так і на більш тривалий період. Важливо тільки дотримувати правила, що діють в компанії, умови орендної угоди.

Коли краще звертатися для продовження терміну прокату?

Оформити продовження прокату транспортного засобу можна протягом всього терміну дії орендного договору. Таку можливість надає більшість прокатних компаній. До того ж, клієнт, в більшості випадків, може і далі їздити на тому ж автомобілі, якщо він влаштовує його за технічними параметрами, місткості та інші характеристики.

Але рекомендується заздалегідь дізнатися про умови такої послуги у конкретного орендодавця. Особливо, якщо має бути туристичний тур, якщо авто необхідно для тривалої подорожі. Перед тим, як укладати угоду, варто поставити запитання своєму менеджеру з оренди, з'ясувати умови пролонгації, які дії потрібно виконати в такому випадку.

Продовження оренди на додатковий період може призвести до підвищення оплати за послуги. Це станеться в тому випадку, коли компанія вирішує підвищити свої тарифи.

Коли неможливо продовжити оренду?

  • Автомобіль може бути вже вибраний іншим клієнтом для оренди. У такому випадку потрібно поміняти транспортний засіб, вибравши із запропонованих варіантів.
  • У агента з оренди може бути неробочий час, що завадить продовженню договору. В такому випадку машину слід повернути компанії і вже на місці оформити новий договір у іншого менеджера.
Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber