+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Відомі амеиканські марки автомобілів: історія та особливості

Без авто вже неможливо уявити сучасне життя. На ринку є багато брендів, але американські марки автомобілів залишаються одними з найпопулярніших і найбажаніших.

Автовиробництво в Америці почалося з кінця XIX століття. Тоді брати Дьюріа заснували компанію Duryea Motor Wagon, яка випустила перший автомобіль із одноциліндровим мотором. Але потокове автомобілебудування почалося з 1908 завдяки Генрі Форду. Через 10 років на території Сполучених Штатів Америки працювали вже три великі автомобільні фірми – Ford, Chrysler та General Motors. Навіть через стільки років продукція цих брендів займає лідируючі позиції на світовому авторинку.

Якщо говорити про перші моделі, то американські машини легко витримали конкуренцію з європейськими завдяки оригінальному дизайну кузова і зручнішому салону. Звичайно, в Європі та Азії є свої виробники, продукція яких заслуговує на увагу, але останнім часом саме машини зі Штатів підкорили багатьох автолюбителів.

Переваги машин із США

Виробники Америки випускають досить різноманітний модельний ряд, тому американські автомобілі можна підібрати на будь-який бюджет. Ціна транспорту, що продається на вторинному ринку, залежить від марки машини, року випуску, пробігу та технічного стану.

Але при цьому американські марки машин, навіть з категорії економ-класу, відрізняються якісною збіркою, гарною комплектацією, мають мінімум пошкоджень і служать майбутньому господареві дуже довго. Основними перевагами покупки машин зі Штатів є їх низька вартість та висока якість. Саме ці критерії залучають найбільше, тому американські автомобілі мають такий попит.

Найпопулярніші марки машин у США

Американський автомобільний ринок щодня виробляє приблизно десять тисяч різноманітних транспортних засобів. Жителі Америки експлуатують свої авто недовго, намагаючись постійно оновлювати транспорт.

Серед усієї різноманітності автовиробників найбільш затребуваними залишаються вже згадані General Motors, Chrysler та Ford. Є й інші бренди, чиї авто вважаються досить покупними на сучасному авторинку.

Шевроле

Chevrolet - один з найбільш популярних брендів, який набув популярності ще в 1911 році. Сьогодні вважається найбільш продаваним у світі. Оборот компанії за квартал становить до 50 мільйонів доларів. При цьому покупцям на вибір надається понад 4 десятки моделей, тому кожен може вибрати машину до душі. Міські жителі віддають перевагу седанам або хетчбекам, а фермери – пікапам. Любителі потужніших моделей зупиняють вибір на позашляховиках.

Cadillac

Кадилаки вважаються найелітнішими і найдорожчими машинами. Вони мають характерний ексклюзивний дизайн, який неможливо сплутати з іншими. Багато американських президентів віддавали перевагу Cadillac. Оскільки машини належать до еліт-класу, їх випуск обмежений. Розробники компанії перебувають у постійному пошуку нових рішень.

Форд

Цей бренд також має досить відомий дизайн завдяки агресивним характеристикам. Особливо вирізняються спортивні авто.

Цей американський автомобіль дуже затребуваний. Найпопулярнішим представником концерну вважається Ford Mustang. Загалом із усіх американських марок Ford вважається найкращим варіантом. Заводи компанії розташовані по всьому світу, а виробник намагається не зациклюватися на виробництві виключно седанів або позашляховиків. Популярністю користуються неймовірно естетичні та зручні пікапи. Як видно, модельний ряд компанії дуже різноманітний, що є однією з причин купити американське авто . Останнім часом країни Азії стали активними покупцями продукції Форд.

Chrysler

Ця компанія стала відома з 1925 року і посідає третє місце серед найвідоміших автоконцернів. За час існування не припинявся процес оновлення та розробки нових моделей. Особливо високими показники продуктивності стали останні десять років. Найпопулярнішою машиною компанії став Chrysler 300. Дана модель відноситься до високого класу.

Tesla Motors

Цей виробник, незважаючи на лише 15 років досвіду, став одним з найпопулярніших. Популярність компанії приніс випуск екологічно чистих та вигідних в обслуговуванні електрокарів. Завдяки своїм інноваційним технологіям Тесла може обігнати за популярністю та затребуваністю багатьох відомих виробників. Адже мета роботи компанії в тому, щоб замінити машини, що забруднюють довкілля, на екологічно чисті авто. Хоча є й інші електрокари, Tesla залишаються безперечними лідерами.

Buick

Окремий підрозділ американської компанії General Motors випускає машини, які свого часу стали символом Америки. Бренд було засновано ще 1903 року.

Jeep

Перший автомобіль марки Джип було розроблено для американської армії. У ньому було передбачено все для зручності військових. Сьогодні позашляховики Jeep – еталон всепрохідної техніки.

Mercury

Бренд був підрозділом компанії Ford і займався випуском легкових та вантажних авто середньої цінової категорії. З 2011 року нові машини не сходили з конвеєра.

GMC

General Motors Company - найстаріша американська компанія з випуску авто. Випускає вантажні машини, кросовери, фургони, пікапи. Спочатку основним клієнтом бренду була армія США, яка закуповувала транспорт для своїх потреб. Зараз GMC випускає частину машин на платформі Chevrolet.

Lincoln

Компанія була започаткована 70-річним бізнесменом. Незважаючи на похилий вік, засновник успішно знайшов нішу у виробництві автомобілів, орієнтуючись на конкуренцію з Кадиллаком. Сьогодні бренд Lincoln належить концерну Ford.

Dodge

Американські автомобілі Додж випускаються з 1914 року. У 1928 році компанія увійшла до складу корпорації Chrysler. Незважаючи на економічні труднощі, марка зберегла виробництво. Сьогодні випускаються компактні кросовери Dodge Hornet.

Plymouth

Плімут - марка автомобілів Chrysler, розроблена як недорогі та доступні машини. Підрозділ, який випускав авто Plymouth, проіснував з 1928 по 2001 рік. У 1990-х компанія випускала ребрендинг японських машин.

Американський автопром налічує досить багато автовиробників, тому у покупців широкий вибір різних марок на будь-який смак і гаманець. Серед даних марок також можна вибрати моделі виходячи зі своїх переваг, оскільки модельний ряд радує своєю різноманітністю. На сайті bls.ua можна орендувати американські автомобілі багатьох відомих брендів. Серед послуг є варіант оренди на різний термін, а також інші зручні послуги.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber