+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Щедра пропозиція від BLS Car Rental!

Друзі, ловіть щедру пропозицію від BLS Car Rental!

Оренда авто відтепер на третину дешевша, ніж зазвичай!

Про подробиці запитуйте в наших менеджерів: +380673292626

Плануєте поїхати на декілька днів на відпочинок? Хочете вразити близьких, покатавши на розкішному авто? Або поїхати в інше місто в справах, у відрядження або просто як туристи? Влаштовуйте тест-драйви нових автомобілів або тих авто, про які вже давно мрієте! Ваш автомобіль досі в ремонті? Скористайтеся підмінним авто!

Все це вам легко вдасться із BLS, а зараз - іще й значно дешевше, ніж досі! Прокат авто дозволить завжди бути саме там, де ви хочете! Саме ми вам у цьому допоможемо, адже саме у нас оптимальне співвідношення ціни та якості!

Чому нам варто довіряти? Адже компанія з прокату автомобілів BLS існує на ринку України з 2007 року і за цей час ми посіли лідерське місце серед національних операторів прокату автомобілів. У нашому автопарку сьогодні понад 200 автомобілів, від бюджетних до ексклюзивних!

Наші авто пройшли усі потрібні тест-драйви, ми їх регулярно перевіряємо щодо технічної справності. У вартість оренди всіх автомобілів BLS входять страхові цивільні та автополіси (ОСАГО та АвтоКАСКО).

Тож робіть у цей післякарантинний час саме те, за чим встигли скучити. Насолодіться кожною хвилиною мандрівки в будь-який куточок України разом з BLS Car Rental!

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber