+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Нова локація BLS в самому серці Києві

Друзі, маємо для вас радісну новину! BLS відкриває нову локацію в самому серці Києві, через дорогу від метро Арсенальна! Обирайте авто за акційною ціною та завітайте до нас: нова локація для спілкування з вами розташована в найкращому українському креативному просторі преміум-класу - Creative States.

Тут - серед творчих та цілеспрямованих людей, вершків українського креативного класу - ми почуваємося в своїй тарілці! Тож навідайтеся й ви до нас, в цій чудовій будівлі, в невимушеній атмосфері ми швидко дійдемо домовленості щодо прокату авто на найкращих для вас умовах. Повірте - нам є чим вас зацікавити! Телефонуйте вже зараз: +380673292626

Цікаво, що серед публіки Creative States вже є чимало наших клієнтів - особливо популярною тут є нова хітова послуга BLS - “Підписка на авто”. Вона дає змогу бронювати авто та користуватися ним протягом 100 днів на рік - саме тоді, коли воно вам справді потрібне. А коштує послуга всього 2000 євро на цілий рік, тобто трохи більше, ніж 5 євро на добу! Застава не потрібна, до того ж ви отримаєте 10 безкоштовних доставок/повернень, повний асістанс та підтримку.

Також ви можете скористатися послугою класичного прокату. Орендуйте в BLS нові й технічно бездоганні авто будь-якого класу від 18$ за добу й користуйтеся перевагами чудового сервісу. До ваших послуг - цілодобовий асістанс. А надшвидка доставка авто на обрану вами локацію займе всього до 1 години!

Тож чекаємо вас в Creative State of Arsenal, що розташований в гігантському ангарі заводу «Арсенал», за адресою вул. Московська, 8.

І це ще не всі хороші новини на сьогодні: відновила роботу наша локація BLS в терміналі D аеропорту Бориспіль (в зоні прильоту)!

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber