+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

НЕЙМОВІРНА ЗНИЖКА!

Компанія BLS пропонує Вашій увазі чудову акційну пропозицію на новий Volkswagen Polo Sedan з автоматичною коробкою передач. Тільки один тиждень, з 25 вересня по 2 жовтня включно, цю модель можна замовити на місяць за акційною ціною – 699$. А це означає, що оренда Volkswagen Polo на добу обійдеться Вам всього в 23$! Тоді як стандартна ціна даного автомобіля за місяць – 1140$.

Volkswagen Polo – відмінний вибір як для щоденних поїздок по місту, так і для більш тривалих переміщень на значні відстані. Витрата палива – на рівні 7 – 7,5 літрів на 100 км. Цей автомобіль оснащений коробкою передач DSG, найкращою серед розроблених концерном Volkswagen.

Місткість авто – 5 осіб, які розташуються в салоні з повним комфортом. Серед інших переваг даної моделі: хороша комплектація і величезний багажник, як для автомобіля такого класу, а також енергоємна підвіска, яка ідеально підходить для проблемних українських доріг.

Прочитайте реальний користувацький відгук на аналогічну модель Volkswagen Polo Sedan.

Ця акція – перша з низки подібних. Слідкуйте за знижками на сайті та в соціальних мережах BLS – вже наступного вівторка ми запропонуємо Вам інший автомобіль, але знижка залишиться такою ж привабливою!
Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber