+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Найбільший український сервіс автопрокату ВLS відкрив регіональний офіс у Харкові

Сьогодні, 12 квітня, в Харкові відбулося офіційне відкриття нового регіонального офісу компанії BLS - найбільшого національного автопрокату в Україні. На честь відкриття BLS пропонує відмінні знижки до 20% відразу на 4 автомобілі.

Тепер послугами автопрокату європейського рівня можна скористатися, не залишаючи меж центрального району міста. Автоцентр "Автодом Харків" (вул. Клочківська, 94а), в якому розташований регіональний офіс BLS, знаходиться поруч з Харківським ботанічним садом, в декількох хвилинах ходьби від майдану Свободи. Однак подача авто може проводитися в будь-яку точку міста, в тому числі на залізничний вокзал і в аеропорт.

"Автодом Харків" - офіційний дилер Volkswagen в Харкові, і розміщення офісу BLS в приміщенні автоцентру - закономірно. так як компанії об'єднали свої зусилля у взаємовигідній співпраці. Партнерська програма одного з найбільших сервісів автопрокату і дилера Volkswagen передбачає, зокрема, можливість підміни клієнтом авто на Volkswagen аналогічного класу, наданий компанією "Автодом Харків".

"Компанія BLS стрімко розвивається, ми регулярно поповнюємо автопарк по всій Україні. І відкриття філії в такому великому місті Харків стало логічним кроком в нашому розвитку. Ми гарантуємо високі стандарти якості послуг і сервісу, і в цьому переконалися наші клієнти з України і більш ніж 30 інших країн ", - коментує співзасновник компанії BLS Стефан Благовісний.

"Перед нами стоїть амбітна мета - гідно представляти бренд BLS в Харкові. А це означає, що наші клієнти повинні отримувати послуги автопрокату найвищої якості. Наші співробітники пройшли тривале навчання в Центральному офісі компанії, і ми готові до роботи в одному з кращих міст України ", - зазначив Іван Сазонов, керівник регіонального офісу BLS в Харкові.

Тепер кожен бажаючий має можливість взяти в прокат авто в Харкові, вибравши потрібну марку автомобіля і заповнивши форму на сайті компанії у відповідному розділі, або ж зв'язавшись з менеджерами по телефону: +380671692626

Нагадаємо, крім Центрального офісу в Києві, регіональні представництва компанії BLS працюють в Борисполі, Львові, Дніпрі, Одесі та Запоріжжі.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber