+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

У яких випадках варто брати авто на прокат з водієм

Оренда автомобіля з водієм - дуже популярна, коли мова йде про зустріч бізнес-партнерів або інших важливий гостей в аеропорту, коли потрібен автомобіль для урочистих випадків, або ж просто - вам захотілося комфорту або кудись запропастилося водійське посвідчення.

Ви приємно здивуєте VIP-гостей, коли замовите зустріч в аеропорту. Це однозначно вразить дорогих гостей - адже ви цінуєте їх комфорт! Посудіть самі: що, на вашу думку, презентабельніше: приїхати на власному транспорті за кермом, викликати таксі або замовити авто з професійним водієм? Відповідь однозначна!

Потрібно круте авто для весільного кортежу? Тут вже і думати нічого - послуга оренди авто будь-якого класу з водієм - найоптимальніший вибір по співвідношенню ціна - якість. Саме тому послуга «прокат автомобіля з водієм» користується великою популярністю на весіллях, ювілеях, корпоративах та інших урочистих заходах.

Взявши в оренду авто з водієм ви зможете дозволити не стежити за дорожнім рухом і використовувати вільний час при поїздці в машині по максимуму для підготовки до ділової зустрічі або переговорів.

Важкий день на роботі або хочете провести вечір в ресторані, але таксі - це занадто клопітно? Орендуйте заздалегідь авто з водієм - потім будете вдячні собі за відмінну ідею! Крім того, ця послуга буде корисна якщо у вас відсутній водійське посвідчення, або ви просто не хочете ризикувати і сідати за кермо незнайомої машини.

Довгострокова оренда автомобіля з водієм актуальна в тому випадку, якщо у вас немає особистого транспорту, а вам доводиться часто переміщатися по місту. Всі водії компанії BLS мають великий стаж водіння і досконало знають дороги Києва, або ж будь-якого іншого з великих міст України.

Прокат авто з водієм доступніше, ніж про це можна здогадуватися! А зі знижками від BLS зараз ця послуга вигідна, як ніколи раніше! Всі актуальні пропозиції - по одному посиланню: https://bls.ua/ua/orenda-avtomobila-z-vodiem