+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Оренда авто в Україні під час карантину

Після введення карантинних заходів через коронавируса, пересування по місту або на великі відстані стало проблемою. Особливо для тих, хто звик користуватися громадським транспортом для поїздки на роботу, до родичів, за місто. Тому прокат авто в умовах пандемії став затребуваною і актуальною послугою .

Сучасний, безпечний автомобіль забезпече виконаня ділових та особистих питань. А в умовах епідемії коронавируса він став ще й одним із засобів безпеки, який обмежує вимушене спілкування. За допомогою авто можна швидко дістатися в потрібне місце, зробити покупки або виїхати на природу за місто. І при цьому не потрібно контактувати з людьми, їздити на роботу в громадському транспорті, піддаватися ризику зараження.

Чому при коронавірус став затребуваним прокат авто?

В період епідемії важливим правилом є дотримання гігієни та обмеження контактів. Для людини, яка не припинила працювати в карантин, важливо добиратися в офіс або на підприємство без контакту зі сторонніми. Якщо для переміщення по місту доводиться користуватися громадським транспортом або використовувати авто, перевагу потрібно віддати другому варіанту. І вигідна оренда авто під час карантину дозволить не відчувати незручностей навіть у таких обставинах.

  • Машина вирішує всі питання з швидким пересуванням по місту, виконанням намічених планів.
  • Поїздки в автомобілі позбавляють від ризику заразитися COVID-19 в салоні тролейбуса чи трамвая, принести інфекцію в сім'ю.
  • Орендувати можна авто економ класу або представницьке. Салон додатково може бути обладнаний дитячим кріслом, GPS, інтернетом.

Автомобілі, що надаються на прокат, проходять дезінфекцію перед здачею в експлуатацію. Вони обладнуються шинами, відповідними сезону, тому орендарю не потрібно вирішувати це питання самому. Транспорт застрахований, при необхідності проводиться ремонт. Компанії враховують вплив карантинних обмежень на фінансові можливості населення, тому пропонують доступні тарифи на свої послуги.

Як взяти в оренду авто на час карантину

Введення на тривалий термін обмежень через стрімке поширення в світі небезпечної інфекції стало не просто неприємною новиною. Ситуація змусила вирішувати багато практичних питань, від яких залежав комфорт життя на найближчий час. При відсутності власного авто багато проблем вирішує прокат автомобіля.

  • Для оренди надаються нові автомобілі, з мінімальним пробігом. Всі вони перевіряються за технічним станом і є безпечними, надійними.
  • Замовлення авто можна зробити в режимі онлайн, вивчивши запропоновані на сайті варіанти, умови з прокату.

Автомобіль в карантин може знадобитися на різний час, тому потрібно звернутися в компанію, яка надає вигідні, зручні для клієнта умови оренди. Має значення доступна вартість прокату, варіанти оплати послуги. Всім вимогам відповідає наша компанія BLS, яка пропонує реальне вирішення багатьох проблем в період карантину.