+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Гірськолижний курорт Плай

Друзі, в нашій вже традиційної зимової рубриці ми знову розповімо про одне з українських гірськолижних комплексів, куди рекомендуємо відправитися в один з уїк-ендів. Особливо він підійде для сімейного гірськолижного відпочинку і новачків - нехай чорні траси і не є його головним козирем, зате увагу до навчання тут на належному рівні.

Йдеться про порівняно новому, але вже популярному гірськолижному курорті "Плай". Гірськолижний комплекс "Плай", розташований в селі Плав'є Львівської області, по трасі Київ-Чоп. Зручне розташування і під'їзд - ще одне його безумовна перевага. А безкоштовна автостоянка стане приємним бонусом для любителів подорожувати автомобілем.

Їхати до "Плаю" з Києва коштує по трасі "Київ - Чоп" через Львів, далі до міста Сколе. Далі важливо не пропустити поворот на курорт "Тисовець" і містечко Орява. Далі поверніть за вказівником на село Плав'є. Загальна відстань - 684 км.

Загальна протяжність трас "Плая" близько 1200 метрів, перепад висоти - 260 м. Комплекс умовно можна розділити на 2 частини - верхню і більш круту, де розташовані невелика чорна і червона траси. Внизу - спуски для новачків і дітей, тобто більш пологі сині траси. В цілому комплекс може похвалитися 5 спусковими трасами.

Всього тут працює 2 крісельних підйомника фірми Doppelmayar, з 4-ю сидіннями в кабінці, загальна довжина кожного - 1 кілометр. Підйомники ці - нові і швидкі. Крім того, є бугельний підйомник на трасі для початківців.

"Плай" - один з кращих варіантом для гірськолижного відпочинку в Україні для сімей з дітьми. Варто згадати, що для дітей тут виділена окрема зона з автоматичною доріжкою абсолютно безкоштовно.

На території комплексу зведені 3 готелі та мотель. Відпочинок в 2019-2020 році обійдеться відвідувачам в середньому 1200-1500 грн за номер. Для найвимогливіших є готель "Карпатська ружа", інші варіанти більш бюджетні: готелі "Плай" і "Поруч", а також мотель "Плай". Недалеко від гірськолижного центру знаходяться села Плав'є, Орява, Козьова, Орявчик і Коростів, де ціни стартують від 300-400 гривень за номер в готелі. Пообідати можна в елітному ресторані "Карпатська Ружа", еко-ресторані "У господаря", а також в ресторані української кухні "Полонина".

"Плай" - це не просто один з багатьох гірськолижних комплексів, це справжній курорт, де подбали про розваги як для дорослих, так і для дітей. На території є дитяча кімната з нянею, spa-центр "Шафран" з басейнами, саунами, лазнями, а також дискотека, більярд, боулінг та ще чимало цікавого.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber