+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
  • UAH
  • EUR
RU/UA/EN

Які автомобілі збирають в Україні?

Не всі знають, що в Україні є виробництва автомобілів. В країні випускають не тільки моделі ЗАЗ. Автопром різноманітний. З'ясуємо, які автомобілі збирають в Україні.

Виробництво автомобілів в Україні

Пропонуємо ознайомитися з тим, які автомобілі збирають в Україні на заводах. Різноманітність приємно дивує, над якістю наполегливо працюють на українських виробництвах.

Єврокар

В Україні в Закарпатті виготовляють машини марки Skoda на заводі «Єврокар». Зокрема, збираються, як нові Karoq і Kodiaq, так і ранні Skoda. Основний метод - великовузлове складання.

Важливо! Ведуться переговори по збірці електричних авто Фольксваген.

ЗАЗ

Запорізький завод ЗАЗ вважається одним з найвідоміших. Тут автомобілі збираються по повному циклу. Випускають моделі марки Kia, а саме хетчбек Rio X і Rio Sedan. Їх можна назвати ідеально підходять під українські дороги. Є навіть можливість взяти авто на тест-драйв, і переконатися в якості особисто. Проводять базові та поліпшені комплектації з моторами на 1,4 і 1,6 літра, на автоматі й механіці.

З 2020 року розпочалося виробництво Renault, а саме кросовер Renault Arkana по великовузлового типу. Модель пропонується з механічною або автоматичною трансмісією, на повному або передньому приводі. Двигун може бути 1,3 або 1,6 літра.

Випускають марку Lada. У продажу будуть такі моделі авто, як Vesta, Granta, Xray, Largus, Vesta SW Cross. У них 5-ступінчаста механічна КПП, двигун на 1,6 літра.

Богдан

Тут виробляють майже всі легкові авто Lada. Також випускають Лади під брендом Bogdan.

До цього випускали легкові машини JAC і Hyundai. У 2021 році завод «Богдан» заточений переважно під комерційні авто за лояльною ціною.

КрАСЗ

Завод знаходиться в Кременчуці. Випускають легкові автомобілі різних марок, переважно ВАЗ, ГАЗ, УАЗ. Збиралися китайці та корейці - SsangYong, Great Wall, Geely.

Важливо! Зараз проводиться переважно агротехніка і вантажний транспорт.

КрАЗ

Раніше на підприємстві виробляв фургони Iveco. Сьогодні переважно випускають військову техніку.

Дізнатися більше про українські компанії можна на їх офіційних сайтах. На цих же сайтах є реклама, новини та інша інформація про те, що з авто проводиться зараз, а що в планах. Відомості можна читати в безплатному доступі.

Особливості ринку

Проаналізувавши всю інформацію, стає зрозуміло, що в Україні не випускають жоден чисто «український» автомобіль. Єдиний - всюдихід Sherp. Однак на практиці це російсько-українське авто.

Переваги українського складання

У авто українського складання є чимало переваг. Головне - доступна ціна. Вона нижче закордонних аналогів на 5-15%. Для самих компаній-виробників зручніше відкрити заводи в іншій країні і там же реалізовувати авто, ніж імпортувати з-за кордону.

Відбувається активний розвиток українського ринку, попри складну економічну ситуацію. Перспективи відмінні, тим більше що принципових відмінностей між вітчизняною і закордонним складанням авто немає. Іноді відзначається, що виготовлення в Україні робить транспорт довговічним шляхом адаптації матеріалів, комплектуючих, деталей під регіони країни. Випускають чимало авто на українських заводах, і дійсно є з чого вибрати.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber