+38 067 329 26 26
Зв'язатися з нами
Напишіть нам
USD
 • UAH
 • EUR
RU/UA/EN

Як здати своє авто в оренду і отримати максимум прибутку при мінімальному ризику

Одним з перспективних видів інвестування, які набирають популярність на сьогоднішній день, є здача авто в оренду. Разом з тим, мало хто розуміє, як саме необхідно діяти в цьому випадку, і як правильно здати машину в оренду. Розібратися з цим не так вже й складно.

Досить часто зустрічається ситуація, при якій є автомобіль, однак користуються їм не регулярно в силу різних причин. У той же час, власнику необхідно здійснювати певні інвестиції, не отримуючи жодної компенсації. Як правило, це необхідність оплати гаражного або паркувального зберігання, страховки і так далі. І сьогодні існує рішення, яке дозволить мінімізувати витрати, і навіть почати отримувати дохід. Для цього необхідно просто здати авто в оренду. Її головна перевага - стабільний пасивний дохід. При цьому немає необхідності продавати автомобіль. А значить, в тому випадку, якщо він знову знадобиться, його можна легко отримати назад. Це рішення набирає популярність, і його доцільність вже зуміли оцінити багато автовласників. Залишається тільки вирішити питання - як вигідно здати авто в оренду.

Здача автомобіля в оренду на прокат - прекрасне джерело доходу, адже мінімальна сума стартує з 5000 грн. При цьому:

 • автомобіль залишається у власності власника;
 • гарантується стабільний пасивний дохід;
 • можливі збитки покриваються страховкою.

здай своє авто в оренду

У той же час, необхідно розуміти, що існує безліч недобросовісних компаній, які обіцяють дуже привабливі пропозиції, однак за фактом виявляються шахраями. Тому важливо заздалегідь оцінювати ризики, і ретельно вивчати юридичну сторону питання. Запорукою успіху є правильна страховка і грамотно складений договір. Якщо не стежити за виконанням цих умов, то можна позбутися авто.

Вирішуючи, куди здати автомобіль, варто пам'ятати про те, що він повинен відповідати ряду умов, таких як вiк не старше 3-5 років, справний стан, відсутність зовнішніх пошкоджень і проблем з законом.

Мабуть, один з основних питань, які хвилюють автовласників, це що буде з авто, якщо під час оренди воно потрапить в ДТП, адже людський фактор ніхто не відміняв. При співпраці з надійним сервісом по оренді про це можна не переживати. Компанія, яка є посередником між власником авто і клієнтом, склала договір, в якому прописана відповідальність сторін.

Клієнт, який бере авто в оренду, підписує договір, а також залишає грошову заставу. У тому випадку, якщо на авто є дефекти до оренди, вони ретельно фіксуються. Якщо виникають нові пошкодження, вони компенсуються з застави. Якщо авто має страхування КАСКО, то відшкодуванням збитку займається страхова компанія.

Захист від ризику

Здаючи легковий автомобіль в оренду, щоб заробити на оренді авто, необхідно ретельно вивчити умови співпраці і репутацію компанії-посередника. Вкрай не рекомендується співпрацювати з орендарями безпосередньо, так як в цей випадку відповідальність повністю лягає на власника. Ніхто не зможе гарантувати компенсацію несправностей, допущених з вини водія. А також існує небезпека, що авто буде використано в будь-яких злочинних схемах.

У свою чергу, компанія BLS є саме тим варіантом здачі, який зможе задовольнити навіть найвибагливішого клієнта. Фахівці компанії своїм клієнтам рекомендують дотримуватися ряду правил, які зроблять процес здачі авто простим і приємним, і, що найважливіше, безпечним:

 • Укладання договору. При співпраці з компанією підписується договір, який ретельно складений з урахуванням відповідальності сторін. У ньому прописуються всі умови співпраці, а також всілякі ризики і страхові компенсації;
 • Оформлення КАСКО. Якісна страховка - це основна гарантія отримання компенсації в разі форс-мажорних ситуацій;
 • Справний стан. Перед здачею в оренду необхідно перевірити авто, а також привести його у відповідність до вимог і норм не тільки безпечною, але і комфортної їзди;
 • Скласти список вимог до орендарів. Ті клієнти, які вирішують здати авто в оренду компанії BLS, можуть бути впевнені, що фахівці компанії перевіряють кожного орендаря. Тому наявність всіх необхідних документів, таких як водійські права, гарантовано.

Відповідальна сторона, що бере авто в оренду, дає розписку, в якій містяться всі контактні дані, а також описані всі важливі деталі співпраці.

Як оформляється авто в оренду

Після того, як клієнт звертається в компанію BLS з питань співробітництва та здачі авто в оренду, відбувається наступне:

 • Орендар звертається в компанію з певним запитом, і йому підбирається авто відповідно до вимог;
 • Якщо всі умови співпраці влаштовують обидві сторони, оплачується заставу.

При цьому здаючи своє авто в оренду за допомогою посередника вдається заощадити масу часу і сил, які не переживаючи про деталі. Всі додаткові питання будуть вирішувати фахівці BLS.

Вирішивши здати своє авто в оренду, необхідно дотримуватися простого плану дій:

 • узгодити зустріч зі співробітниками компанії, під час якої можна обговорити всі необхідні деталі;
 • надати необхідні документи для процедури перевірки авто;
 • на підставі отриманих відомостей укласти договір про здача авто в оренду;
 • отримати виплати.

Безумовно, на сьогоднішній день існує безліч варіантів, де можна здати авто. Однак усім тим, хто вибирає угоду без ризику, рекомендується звертатися саме до перевірених посередникам. Тим більше, що у них зазвичай є велика база потенційних клієнтів. Самостійний пошук зазвичай забирає чимало часу, і може не принести ніяких результатів.

як здати своє авто в оренду

Переваги компанії BLS

Всі ті, хто вибирає до співпраці компанію BLS, отримують:

 • величезний досвід роботи, який сформувався за більш ніж 10 років роботи на ринку;
 • відмінну репутацію, яка підтверджується відгуками багатьох клієнтів;
 • наявність офісів у всіх великих містах України;
 • ідеальну статистику, і жодного угону за всю історію існування.

Для того, щоб почати заробляти, необхідно просто заповнити форму на сайті, в якій надати контактні дані і описати авто. Після цього фахівці компанії зв'яжуться з вами, і розкажуть про подальші дії. На сайті можна знайти всю необхідну інформацію щодо умов співпраці та наявним сервісів. Примітно, що компанія постійно вдосконалюється, і працює над поліпшенням умов для своїх клієнтів.

Також всі запитання можна замовити за допомогою чату або зв'язавшись з консультантами будь-яким іншим зручним способом.

З упевненістю можна говорити про те, що на сьогоднішній день компанії BLS вдалося вивести таку послугу, як оренда авто в якості джерела постійного доходу, на принципово новий рівень.

І в цьому легко може переконатися кожен охочий.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в TelegramЗадавайте питання в Viber