Оренда автомобіля з водієм

Аренда авто з водієм - комфорт і безпека

Що презентабельіше в ситуації, коли вам треба зустріти важливих гостей в аеропорту або на вокзалі : приїхати на власному транспорті, викликати таксі або скористатися такою послугою, як оренда автомобіля з водієм. У сучасному світі високої мобільність, можливість швидко і комфортно дістатися до потрібного місця стоїть у ділових людей на першому місці. Оренда авто з водієм дозволяє не стежити за дорожнім рухом і використати вільний час при поїздці в машині по максимуму для підготовки до ділової зустрічі або переговорів. Узяти в прокат авто з водієм також можна в тому випадку, якщо у вас відсутнє водійське посвідчення, або ви просто не хочете ризикувати і сідати за кермо незнайомої машини.

Автомобіль для урочистого випадку

Послуга "прокат автомобіля з водієм" користується великою популярністю при проведенні весілля, ювілею, корпоративів і інших урочистих заходів. Зазвичай в таких випадках прийнято замовляти машини класу люкс. Тому для підвищеного комфорту і безпеки на дорозі краще всього брати авто з водієм. Якщо розглядати прокат машин з водієм як естетичну складову урочистості, то погодьтеся, що, наприклад, весільний кортеж з автомобілів однієї марки виглядає елегантно і презентабельно. Довгострокова оренда автомобіля з водієм актуальна у тому випадку, якщо у вас немає особистого транспорту, а вам доводиться часто переміщатися по місту. Усі шофери, працюючі у фірмах по оренді мають великий водійський стаж і досконало знають дороги міста. Ціна послуги залежатиме від марки автомобіля і кількості днів оренди.

Така послуга, як оренда машини з водієм прекрасно виправдає себе для мандрівників, що бажають оглянути пам'ятки без туристичної групи. Достатньо буде назвати шоферові будь-яке місце в місті, де ви хочете побувати, і він доставить вас туди з максимальним комфортом. Варто також відмітити, що взяти авто з водієм в оренду, приміром, на тиждень, спокійніше, ніж постійно думати про той момент, коли треба замовити таксі. В цьому випадку транспортний засіб буде тільки у вашому розпорядженні, і при цьому вам не доведеться думати про технічне обслуговування автомобіля або його заправку - за вас усе зроблять працівники компанії.

Секрети вдалої оренди

Якщо ви вирішили оформити оренду автомобіля з водієм, постарайтеся дізнатися про його професійні якості заздалегідь. Дізнайтесь ім'я майбутнього шофера. Це допоможе з'ясувати факти яких-небудь порушень правил дорожнього руху, які він здійснював у минулому. Отримані знання допоможуть вам спокійно замовити авто і почувати себе впевненим. Важливою обставиною буде питання про реєстраційний номер арендованого авто з водієм для посвідчення проходження необхідного техогляду. При оформленні оренди машини з водієм вам необхідно пред'явити наступні документи:

  • посвідчення особи;
  • статутні документи (для організацій).

Після цього підписується спеціальний договір, в якому вказаний порядок отримання і повернення транспорту, вартість послуги, а також детальні умови по експлуатації. Ви можете замовити в прокаті автомобіль з водієм будь-якої вподобаної марки залежно від фінансових можливостей і особистих вподобань. Якщо вам необхідно взяти в оренду авто з водієм для невеликої групи людей, вибирайте транспорт виходячи з кількості місць. При довгостроковій оренді автомобіля з водієм істотно знижується вартість на послугу, оскільки починає діяти гнучка система знижок. Прокат однакових авто з водієм має різну ціну залежно від пори року, терміну оренди, наявності додаткового обладнання . До останнього відносяться відеореєстратор, навігатор, кондиціонер, дитяче крісло і т. д. Тому бажано уточнювати вартість послуги заздалегідь.

Прокат машин з водієм - досить нова послуга у сфері обслуговування, але вона вже встигла припасти до душі багатьом жителям великих міст. Варто розраховувати на збільшення числа компаній, що займаються наданням оренди будь-яких транспортних засобів, і зниження цін на послуги.

Ми готові виконати навіть найскладніші замовлення- телефонуйте прямо зараз

+38044 229 26 26