Максимум свободы, максимум возможностей!
Киев:
+3 8044 229 26 26
+3 8067 329 26 26
Львов:
+3 8050 711 17 71
+3 80322 53 22 52
WhatsApp
Viber
Skype


Вимоги до орендатора:

  • мінімальний вік - 21 рік
  • стаж водія - мінімум 2 роки

Необхідні документи:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код (для громадян України)
  • посвідчення водія, яке діє на території України

Способи оплати:

  • готівковий/безготівковий розрахунок
  • Кредитні картки (Visa, MasterCard, Maestro, American Express)

Видача/прийом автомобіля:

Видача/прийом автомобіляза за адресою (м. Київ, вул. Драгоманова 29, Бізнес центр "Centrum") у робочий час надається безкоштовно.

Автомобіль видається/приймається лише у чистому вигляді.

Орендатор може використовувати автомобіль за межами м. Києва для поїздок по Україні без внесення додаткової застави. Виїзд за межі України заборонено.

 

Додаткові послуги Ціна ($)
GPS навігатор, дитяче крісло, Wi-Fi Internet (за добу оренди) 4
Додатковий водій (за добу) 4
Доставка/поверення автомобіля в межах Києва у робочий час 15
Доставка/повернення автомобіля в межах міста Києва у неробочий час 25
Доставка/поверення автомобіля в аеропорт "Бориспіль" у робочий час 25
Доставка/поверення автомобіля в аеропорт "Бориспіль" у неробочий час 25
Аеропортовий збір у міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни) 15
Доставка/повернення до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у неробочий час 25
Аеропортовий збір у міжнародному аеропорту "Донецьк" -
Доставка/поверення автомобіля в аеропорт "Донецьк" у робочий час -
Доставка/поверення автомобіля в аеропорт "Донецьк" у неробочий час -
Доставка/поверення автомобіля до центрального офісу (м. Київ, Драгоманова 29), в неділю у робочий час 10

 

Послуга One-Way (повернення автомобіля у філії іншого міста)

Клас автомобіля Ціна ($)
Економ клас 200
Середній клас 200
Бізнес клас 200
Клас позашляховики 250
Vip клас 300

  • Страхування:

Всі автомобілі застраховані на умовах обов'язкового страхування громадської віповідальності автовласника, а також "АвтоКАСКО".

  • Застава:

Сума застави на момент прокату залежить від моделі орендованого автомобіля. Застава вноситься в момент підписання договору і повертається орендатору, при виконанні умов договору, в момент повернення автомобіля орендодавцю.

  • Тарифи:

Тарифи включають повне технічне обслуговування транспортного засобу, ПДВ і необмежений добовий пробіг*. Початок оренди розраховується з моменту підписання акту прийому-передачі автомобіля. Затримка автомобіля на 2 години і більше оплачується як наступна доба оренди.

 

*Прокат автомобілів без обмеження пробігу дійсний при замовленні автомобіля на 4 доби і більше.

Клас автомобіля $/км
Економ 0,12
Середній 0,18
Бізнес 0,3
Позашляховики 0,3
Мінівени 0,5
Кабріолети 0,6
VIP 0,75

ВИЗНАЧЕННЯ НОРМАЛЬНОГО ЗНОСУ
1.1 Обслуговування та документація
Peгулярне технічне обслуговування i ремонт повинні проводитись відповідно до рекомендацій виробника. Інструкція по використанню ТЗ, сервісна книжка та інша документація щодо ТЗ та обладнання знаходиться безпосередньо у ТЗ i повинна ретельно зберігатися, бути доступною у будь-який час.
1.2. Зовнішній вигляд ТЗ
Регулярна чистка i мийка ТЗ як зовні так i в середині, повинна забезпечити хороший косметичний стан і зовнішній вигляд ТЗ.
1.3 Додаткове обладнання
Наймач повинен повернути ТЗ із справним додатковим обладнанням що було встановлено Наймодавцем. Наймач не має права встановлювати будь-яке додаткове обладнання на ТЗ Наймодавця, що був отриманий в прокат.
1.4 Знаки та емблеми
Наймач не має право розміщувати нестандартні знаки, емблеми або рекламні постери, на кузові або склі ТЗ. Реклама у жодному paзi не повинна наноситись безпосередньо на ТЗ.
1.5 Ключі та система безпеки.
Повний комплект ключів повинен бути у наявності разом з помітками про їx номери. Якщо блокуюча система діє на відстані (дистанційна), відповідний ключ-брелок повинен бути у наявності i знаходитись у робочому cтaнi. Якщо на ТЗ з початку була встановлена протикрадіжна система безпеки, вона повинна бути непошкодженою i функціонувати належним чином, включаючи будь-який ключ або брелок, необхідні для po6oти цієї системи.
 
2. Зовнішній вигляд ТЗ
2.1.Пошкодження корпусу
Будь-які пошкодження корпусу ТЗ повинні бути усунені одразу після їx виникнення. Вся робота по усуненню таких пошкоджень повинна бути зроблена професійно з використанням антикорозійних гарантій. Очевидні сліди ремонту не допускаються.
2.2 Вм’ятини
Допускаються незначні вм’ятини (до 5 мм) за умови відсутності проникаючого пошкодження лакового шару поверхні ТЗ до металевої основи. Якщо численні вм’ятини з'явились на одній панелі незалежно від їx розмірів, така панель повинна бути відремонтована або замінена.
2.3 Лак
Допускаються незначні пошкодження від кам'яної крихти, щербинки на ребрах дверей та незначні подряпини (до 25 мм) в залежності від віку та пpoбiгy ТЗ за умови, що вони не спричинять наскрізного пошкодження до металевої основи i не призведуть до кopoзії. Зовнішня поверхня лаку повинна бути вільною від значних механічних пошкоджень (понад 25 мм) і мати хороший колір та блиск.
2.4 Бампер та гумові прокладки
Якщо вище названі частини ТЗ не пошкоджені, не викривленні, не деформовані, допускається наявність невеликої кількості відмітин та подряпин.
2.5 Переднє скло
Тріщини та пошкодження скла у полі зору водія не допускаються. Легкі подряпини тa незначні вищерблення по периферії переднього скла допускаються у рамках нормальною зносу.
2.6. Скло фар/лінзи
Усі освітлювальні прилади повинні бути у робочому стані. Допускаються незначні подряпини або відмітини. Але проникаючі пошкодження скла або пластикових плафонів фар не допустимі.
 
3. Внутрішній вигляд ТЗ
3.1. Внутрішнє оздоблення
Салон ТЗ повинен утримуватись у чистоті і порядку, без помітних слідів пропалення, дір або застарілих плям на сидіннях, чохлах або килимках.
3.2. Багажне виділення
Допускаються подряпини на поверхні і незначні відмітини внаслідок нормального зносу ТЗ, але покриття днища i оздоблювальні панелі мають бути без розривів тa тріщин.
3.3. Дверні отвори
Допускається незначна кількість подряпин у дверних oтвоpax, підніжках багажного відділення і стелі, однак за умови, що лаковий шар не пошкоджений до металевої основи, i гумові прокладки також не пошкоджені.
3.4. Прибори управління
Bci важелі управління ТЗ повинні бути цілими та непошкодженими і знаходитись у робочому cтaнi. Будь-які сліди несанкціонованих модифікацій спідометра не допускаються. Відсутні деталі та предмети повинні бути замінені.
3.5. Гумові ущільнювальні прокладки
Природний знос призведе до незначного пошкодження та тріщин дверних гумових та інших гумових ущільнювальних прокладок, але будь-які сліди неохайного відношення не допускаються.
 
4. Нижня частина ТЗ
4.1. Днище
Допускаються незначні вм’ятини та деформування, такі, як від каменів, при умові, що такі пошкодження не призведуть до значної кopoзії. Значні пошкодження та деформація шaci не допускаються.
4.2 Вихлопна система
Система повинна бути в робочому непошкодженому стані, не допускається виток газу або сліди вибуху накопичених вихлопних газів. Несправність каталізатора не допускається.
4.3. Витікання мастила
Будь-яке помітне витікання мастила повинно бути усунено при першій можливості.
4.4. Колеса та оздоблення коліс
Вм’ятини та пошкодження колісних дисків не допускається.
4.5. Знос i пошкодження шин
Не допускається наявність очевидних пошкоджень бокових поверхонь або протектора шин, що виникли внаслідок неправильного заїзду на узбіччя дороги або через інші грубі порушення.
 
5. Механічний стан
Не можуть вважатися природним зносом ТЗ:
5.1 Гальмівна система:
Руйнування поверхні гальмових дисків внаслідок контакту з металом або холодною водою.
5.2 Двигун:
Заклинення двигуна під час руху ТЗ внаслідок браку мастильно-охолоджуючої рідини, мастила, або внаслідок руйнування внутрішніх компонентів.
5.3 Передача:
Зісковзування, неплавне переключення коробки передач, пробуксовування зчеплення, шумна передача або неефективний синхронізуючий прилад.

Для отримання більш детальної інформації, будь-ласка, дзвоніть в офіс BLS

+38 (044) 229 26 26
+38 (044) 221 26 27