Максимум свободы, максимум возможностей!
Киев:
+3 8044 229 26 26
+3 8067 329 26 26
Львов:
+3 8050 711 17 71
+3 80322 53 22 52
WhatsApp
Viber
Skype


Рисунок1

"BLS Assistance" забезпечує комплексну допомогу всім учасникам Клубу та корпоративним клієнтам в дорозі на всій території України та Європи.

Досвід підказує, що автомобіль, як і будь-який інший досить складний механізм у разі несвоєчасного догляду, іноді підносить сюрпризи, в тому числі і не найприємніші. Бували, у Вас випадки, коли перебуваючи в дорозі, далеко від дому, Ваш автомобіль раптом поламався. І ви, на порожній трасі о 2 годині ночі не знаєте, що робити і кому дзвонити?

Чи Ви дівчина, і коли на Вашому автомобілі пробилося колесо, або розрядився акумулятор, то тут же доводиться дзвонити хлопцю, або зупиняти інший автомобіль, що б той водій допоміг його вам поміняти? Або, не дай Бог Ви потрапили в ДТП і не знаєте що робити в такому випадку?

Але ж у жителів великих міст, основних покупців нових авто, сьогодні все менше часу на його обслуговування і профілактичний огляд - темп життя змушує приділяти все більше уваги роботі. Саме в таких випадках на допомогу прийде "BLS Assistance" - приїде механік, підкачає спущене колесо, поставить запаску, а якщо завести машину не виходить - евакуює її на СТО до найближчого офіційного дилера.

Сервіс включає медичну, технічну та юридичну допомогу, інформаційне обслуговування. Наша робота побудована на високих європейських стандартах сервісу. Головна мета діяльності «BLS Assistance» - бути завжди на Вашій стороні, повсякденно дбати, щоб Ваш шлях був комфортним, сім'я захищена, і в житті було більше задоволення і свободи!

Сервіс 24 години, 365 днів у році

Ви завжди будете почувати себе впевнено в дорозі, наприклад, у Вас не заводиться двигун, пробито колесо або сталася аварія - протягом 60 хв. в межах міста, протягом 180 хв. на трасі Вам буде забезпечений професійний сервіс. Ми чиним більше поломок в дорозі, ніж хто-небудь.

Нашим клієнтом бути вигідно тому, що:

  • Наша програма унікальна за співвідношенням ціни і якості
  • Ви отримуєте кваліфіковану допомогу у зручний для Вас час і місце
  • Для наших клієнтів не існує обмежень по кількості викликів евакуатора або технічної допомоги по Україні
  • Ви можете активно користуватися додатковими послугами: прокат автомобілів, покупка квитків, поселення в готелі ...
  • Ви отримуєте якісні послуги на всій території України і Європи *
  • Ми працюємо для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році.